Menu
Your Cart

Konwertery Profinet na DMX

Przemysłowe konwertery PROFINET na DMX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu PROFINET na DMX. Protokół komunikacyjny PROFINET wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji ze sterownikami lub modułami PROFINET I/O w czasie rzeczywistym. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń PROFINET z siecią DMX (np. system oświetleniowy, sprzęty estradowe).

Poznaj lepiej nasze konwertery PROFINET na DMX

Każdy konwerter PROFINET na DMX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery PROFINET na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet i RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter PROFINET na DMX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67614-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67614-B2
Przemysłowy konwerter DMX na PROFINET, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67614 pozwala na podłączenie systemów DMX (np. systemy sterowania oświetleniem) z siecią Profinet, np. ze sterownikami PLC Siemensa. Konwerter jest łatwy w instalacji i konfiguracji dzięki darmowemu oprogramowani..
2,616.04 zł
HD674-A028-E4V HD674-A028-E4V
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD674-A028-E4V
Przemysłowy konwerter DMX na PROFINET, metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy DMX/PROFINET, DMX/zasilaniem oraz PROFINET/zasilaniem. Dobrze nadaje się do instalacji w samochodach, pociągach, łodziach i innych sektorach przemysłowych o niestabilnym środowisk..
3,140.20 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.