Menu
Your Cart

Konwertery PROFINET na KNX

Przemysłowe konwertery PROFINET na KNX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu PROFINET na KNX. Protokół komunikacyjny PROFINET wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji ze sterownikami lub modułami PROFINET I/O w czasie rzeczywistym. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń PROFINET z siecią KNX (np. z przełącznikami świetlnymi, siłownikami).

Poznaj lepiej nasze konwertery PROFINET na KNX

Każdy konwerter PROFINET na KNX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery PROFINET na KNX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet i KNX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter PROFINET na KNX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67818-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67818-KNX-B2
Przemysłowy konwerter PROFINET slave na KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67818 pozwala na podłączenie urządzeń PROFINET takich jak sterownik PLC Siemensa do sieci KNX, np. systemy oświetlenia.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67818 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii PROFINETOkreślić parametry linii KNXZdefiniować komunikaty KNX, które konwerter może zaakceptowaćZdefiniować ramki KNX, które konwerter wys..
2,615.72 zł
HD67B79-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B79-KNX-B2
Przemysłowy konwerter PROFINET Master do KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67B79 jest konwerterem PROFINET Master na KNX i umożliwia połączenie sieci PROFINET z siecią KNX (np. włączniki światła, siłowniki...) w celu wymiany informacji między sieciami.Konwertery te są bardzo łatwe w konfiguracji i pozwalają na połączenie systemu PROFINET ze światem KNX. Po stronie KNX można podłączyć wszystkie popularne urządzenia KNX, tak..
3,139.81 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.