Menu
Your Cart

Konwertery NMEA 2000/0183 na MQTT

Przemysłowe konwertery PROFINET na MQTT

W tej kategorii znajdują się przemysłowe konwertery protokołów pracujące w standardzie PROFINET na MQTT. Standard komunikacyjny PROFINET to standard komunikacyjny wykorzystujący przemysłowy Ethernet (Ethernet/IP). Wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z modułami PROFINET I/O w czasie rzeczywistym.

Przemysłowe konwertery protokołów pracujące w standardzie MQTT

Konwertery komunikujące się w protokole MQTT łączące ze sobą sieci komunikujące się po PROFINET spełniają wszystkie normy przemysłowe. Dzięki temu mogą pracować w bardzo ciężkich warunkach. Posiadają szeroki zakres temperatury pracy od -40°C do +85°C i mogą być montowane na szynie DIN. Dodatkowo w cenie każdy konwerter otrzymuje darmowe oprogramowanie, które można pobrać z naszej strony internetowej.

Sprawdź szczegółową ofertę już teraz!

HD67952-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67952-B2
Przemysłowy konwerter PROFINET Slave na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67952-B2 pozwala na publikowanie i pobieranie danych do / z serwera MQTT za pomocą mastera PROFINET (np. PLC SIEMENS, system nadzoru itp.). Te bramki umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są k..
1,827.84 zł
HD67B80-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B80-B2
Przemysłowy konwerter PROFINET Master na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67B80-B2 pozwalają na publikowanie i pobieranie danych do/z serwera MQTT za pomocą PROFINET Master (np. SIEMENS PLC, system nadzorczy itp.). Te bramy umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są ..
2,351.44 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.