Menu
Your Cart

Konwertery PROFINET na SNMP

Przemysłowe konwertery PROFINET na SNMP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu PROFINET na SNMP. Protokół komunikacyjny PROFINET wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji ze sterownikami lub modułami PROFINET I/O w czasie rzeczywistym. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń PROFINET z siecią SNMP (np. z komputerem, systemem nadzoru).

Poznaj lepiej nasze konwertery PROFINET na SNMP

Każdy konwerter PROFINET na SNMP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery PROFINET na SNMP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter PROFINET na SNMP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67178-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67178-A1
Przemysłowy konwerter PROFINET slave na SNMP manager, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67178 umożliwia podłączenie sieci PROFINET (np. SIEMENS PLC itp.) Do niektórych urządzeń SNMP Agent (na przykład falowników, UPS, itp.) W celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67178.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67178 na twoim komputerze możesz:Zdefiniować parame..
2,123.22 zł
HD67613-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67613-A1
Przemysłowy konwerter PROFINET slave na SNMP agent, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67613 umożliwia połączenie sieci PROFINET (np. SIEMENS PLC, itp.) z siecią SNMP Manager (na przykład PC, system nadzoru itd.) W celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67613.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67613 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii PROFI..
2,123.22 zł
HD67B77-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B77-A1
Przemysłowa przetwornica PROFINET master na SNMP, obudowa typu A (smukła), montaż na szynie DIN. Przełącznik ethernetowy wewnątrz dla połączeń wejściowych/wyjściowych...
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.