Menu
Your Cart

Konwertery RS-485 na MQTT

Przemysłowy konwerter RS-485 na MQTT

W tej kategorii znajdują się wszystkie dostępne konwertery do zastosowań przemysłowych umożliwiające komunikację sieci RS-485 z siecią MQTT. Urządzenia dostępne poniżej umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT (Microsoft Azure, Amazon AWS, IBM Cloud, Google Cloud, itp. oraz serwerami dostosowanymi do potrzeb klienta), które obsługują protokół MQTT.

Cechy konwerterów RS-485 na MQTT

Każdy konwerter RS-485 na MQTT dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery RS-485 na MQTT to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu, do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Sprawdź szczegółowa specyfikacja dostępnych modeli:

HD67932-4-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67932-4-B2
Przemysłowy konwerter RS485 na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67934-B2 umożliwia publikowanie danych otrzymanych z portu szeregowego na serwer MQTT. Bramy te umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT obsługującymi protokół MQTT. Komunik..
1,043.56 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.