Menu
Your Cart

Konwertery SNMP na DMX

Przemysłowe konwertery SNMP na DMX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu SNMP na DMX. Protokół SNMP jest wykorzystywany do komunikacji m.in w zarządzaniu agregatami prądowymi czy UPSami. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń SNMP z siecią DMX (np. z systemem oświetlenia scenicznego, sprzętem estradowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery SNMP na DMX

Każdy konwerter SNMP na DMX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery SNMP na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter SNMP na DMX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67040-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67040-B2
Przemysłowy konwerter DMX na SNMP Agent, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Konwerter HD67040 z DMX na SNMP Agent umożliwia podłączenie niektórych urządzeń DMX (np. systemy oświetlenia) do sieci SNMP Manager w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy w instalacji i konfiguracji dzięki darmowemu oprogramowaniu SW67040.Specyfikacja:Porty: 1x Ethernet; 1x RS485Złącze SNMP: RJ45Złącze DMX: Złącze śruboweZłącze zasilan..
1,604.76 zł
HD67041-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67041-B2
Przemysłowy konwerter DMX na SNMP Manager, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Konwerter HD67041 z DMX na SNMP Manager umożliwia podłączenie niektórych urządzeń DMX (np. systemy oświetlenia) z niektórymi SNMP Agents. Konwerter jest łatwy w instalacji i konfiguracji dzięki darmowemu oprogramowaniu SW67041.Specyfikacja:Porty: 1x Ethernet; 1x RS485Złącze SNMP: RJ45Złącze DMX: Złącze śruboweZłącze zasilania: Złącze śruboweNapięcie wejściow..
1,604.76 zł
HD674-A029-E4V
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD674-A029-E4V
Przemysłowy izolowany konwerter DMX na SNMP Agent, metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy DMX/SNMP Agent, DMX/zasilaniem oraz SNMP Agent/zasilaniem. Dobrze nadaje się do instalacji w samochodach, pociągach, łodziach i innych sektorach przemysłowych o niestabilnym środowisku pracy.Produkt występuje w dwóch wersjach, wersja V z ochroną IP65 oraz wersja R z ochroną IP67. Produkt może być zainstalowany na do..
2,141.31 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.