Menu
Your Cart

Konwertery SNMP na KNX

Przemysłowe konwertery SNMP na KNX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu SNMP na KNX. Protokół SNMP jest wykorzystywany do komunikacji m.in w zarządzaniu agregatami prądowymi czy UPSami. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń SNMP z siecią KNX (np. z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa).

Poznaj lepiej nasze konwertery SNMP na KNX

Każdy konwerter SNMP na KNX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery SNMP na KNX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz KNX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter SNMP na KNX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67820-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67820-KNX-B2
Przemysłowy konwerter SNMP na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. Przełącznik Ethernet Wewnątrz do podłączenia wejścia/wyjścia. HD67820 jest konwerterem SNMP na KNX i umożliwia połączenie sieci SNMP (np. system nadzorczy...) z siecią KNX (np. przełączniki światła, siłowniki...) w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwertery te są bardzo łatwe w konfiguracji i pozwalają na połączenie systemu SNMP ze światem KNX. Po stroni..
2,123.22 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.