Menu
Your Cart

Konwertery SNMP na MQTT

Przemysłowy konwerter SNMP na MQTT

W tej kategorii znajdują się wszystkie dostępne konwertery do zastosowań przemysłowych umożliwiające komunikację sieci SNMP z siecią MQTT. Urządzenia dostępne poniżej umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT (Microsoft Azure, Amazon AWS, IBM Cloud, Google Cloud, itp. oraz serwerami dostosowanymi do potrzeb klienta), które obsługują protokół MQTT.

Cechy konwerterów SNMP na MQTT

Każdy konwerter SNMP na MQTT dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery SNMP na MQTT to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu, do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Sprawdź szczegółowa specyfikacja dostępnych modeli:

HD67953-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67953-B2
Przemysłowy konwerter SNMP Manager na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67953-B2 zezwala na publikowanie danych odczytywanych z agenta SNMP na serwerze MQTT. Te bramki umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IQT obsługującymi MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewniając bezpieczną komunikację. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpła..
1,305.48 zł
HD67954-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67954-B2
Przemysłowy konwerter SNMP Agent na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67954-B2 pozwala na publikowanie i pobieranie danych do / z serwera MQTT za pomocą Menedżera SNMP (np. PC, system nadzoru itp.). Te bramki umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IQT obsługującymi MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewniając bezpieczną komunikację. Konwerter je..
1,305.48 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.