Menu
Your Cart

konwertery USB na DALI

Przemysłowe konwertery USB na DALI

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu USB na DALI. Port USB jest w automatyce przemysłowej najczęściej wykorzystywany do komunikacji z komputerami i sterownikami. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń z portem USB z siecią DALI (np. z systemem oświetleniowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery USB na DALI

Każdy konwerter USB na DALI dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery USB na DALI to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu USB oraz DALI. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter USB na DALI, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

DGW-521 CR DGW-521 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: DGW-521 CR
Przemysłowy konwerter RS-232 / RS-485 / USB na DALI. DGW-521 jest bramą komunikacyjną pomiędzy protokołami Modbus RTU / DCON i DALI (Digital Addressable Lighting Interface) i umożliwia komputerowi głównemu, PAC lub TouchPAD dostęp do urządzeń DALI, zapewniając trzy interfejsy umożliwiające konwersję z RS-232 / RS-485 / USB na DALI. Moduł zapewnia wbudowany zasilacz DALI, który można włączyć lub wyłączyć za pomocą przełącznika. DALI to międzynarod..
1,076.78 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.