Menu
Your Cart

Konwertery USB na HART

Jak działają przemysłowe konwertery USB na HART?

Port USB jest w automatyce przemysłowej najczęściej wykorzystywany do komunikacji z komputerami i sterownikami. Standard HART działa w trybie master/slave i jest wykorzystywany w automatyce przemysłowej w systemach i przyrządach pomiarowych takich jak detektory gazu czy czujniki temperatury. Przemysłowe konwertery USB na HART pozwalają na integrację urządzeń z portem USB z siecią HART (np. z czujnikami).

Przemysłowe konwertery USB na HART

Każdy konwerter USB na HART dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery USB na HART to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu USB oraz HART. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter USB na HART, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

I-7567 CR I-7567 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: I-7567 CR
Przemysłowy konwerter USB na HART. I-7567 to konwerter USB na HART zaprojektowany specjalnie jako urządzenie master protokołu HART. Umożliwia użytkownikom dostęp do urządzenia HART slave za pośrednictwem wirtualnego portu COM komputera. Po podłączeniu I-7567 do komputera PC automatycznie załaduje odpowiedni sterownik urządzenia (hot plug & play). Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej i szybciej gromadzić i przetwarzać dane w sieci HART, stosuj..
2,097.41 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.