Menu
Your Cart

Skomunikuj klimatyzator Haier z systemem KNX

Moduły komunikacyjne do klimatyzatorów Haier

Ta kategoria zawiera moduły komunikacyjne do klimatyzatorów Haier, które pozwalają na podłączenie klimatyzatorów do systemów nadrzędnych i urządzeń komunikujących się w różnych protokołach przemysłowych. Dzięki modułom komunikacyjnym możliwe jest zdalne zarządzanie klimatyzatorami, co pozwala na szybsze diagnozowanie usterek, sterowanie temperaturami, mocą klimatyzatorów i innymi funkcjami, które pozwalają zaoszczędzić czas obsługi, energię i zużycie klimatyzatorów.

Jakie protokoły obsługują moduły komunikacyjne?

Moduły komunikacyjne do klimatyzatorów Haier pozwalają m.in. na skomunikowanie klimatyzatorów z:

  • moduł klimatyzatora Haier na KNX

Dla Twojej wygody, pogrupowaliśmy moduły komunikacyjne w zależności od modelu. Wybierz ten, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HA-AC-KNX (INKNXHAI008C000) HA-AC-KNX (INKNXHAI008C000)
5-7 dni
Producent: Intesis Model: HA-AC-KNX
Moduł komunikacyjny klimatyzatorów Haier VRF i systemów linii komercyjnych na KNX. Bramka INKNXHAI008C000 IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie rozwiązań Haier VRF i komercyjnych linii z instalacji KNX.Moduł komunikacyjny jest podłączony bezpośrednio do urządzenia wewnętrznego. Pozwala to nie tylko na sterowanie głównymi funkcjami prądu zmiennego, takimi jak tryb pracy, prędkość obrotow..
6,827.54 zł
INKNXHAI008C000
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INKNXHAI008C000
Moduł komunikacyjny klimatyzatorów Haier VRF i systemów linii komercyjnych na KNX dla 8 jednostek wewnętrznych. Bramka INKNXHAI008C000 IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie rozwiązań Haier VRF i komercyjnych linii z instalacji KNX.Brama jest podłączona bezpośrednio do urządzenia wewnętrznego. Pozwala to nie tylko na sterowanie głównymi funkcjami prądu zmiennego, takimi jak tryb pracy, ..
6,827.54 zł
INKNXHAI016C000
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INKNXHAI016C000
Moduł komunikacyjny klimatyzatorów Haier VRF i systemów linii komercyjnych na KNX dla 16 jednostek wewnętrznych. Bramka IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie rozwiązań Haier VRF i komercyjnych linii z instalacji KNX.Moduł AC jest podłączony bezpośrednio do urządzenia wewnętrznego. Pozwala to nie tylko na sterowanie głównymi funkcjami prądu zmiennego, takimi jak tryb pracy, prędkość obr..
8,518.94 zł
INKNXHAI064C000
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INKNXHAI064C000
Moduł komunikacyjny klimatyzatorów Haier VRF i systemów linii komercyjnych na KNX dla 64 jednostek wewnętrznych. Bramka INKNXHAI064C000 IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie rozwiązań Haier VRF i komercyjnych linii z instalacji KNX.Moduł AC INKNXHAI064C000 jest podłączony bezpośrednio do urządzenia wewnętrznego. Pozwala to nie tylko na sterowanie głównymi funkcjami prądu zmiennego, tak..
16,294.62 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.