Menu
Your Cart

Skomunikuj klimatyzator Midea z systemem Modbus, KNX, BACnet i WiFI

Moduły komunikacyjne do klimatyzatorów Midea

Ta kategoria zawiera moduły komunikacyjne do klimatyzatorów Midea, które pozwalają na podłączenie klimatyzatorów do systemów nadrzędnych i urządzeń komunikujących się w różnych protokołach przemysłowych. Dzięki modułom komunikacyjnym możliwe jest zdalne zarządzanie klimatyzatorami, co pozwala na szybsze diagnozowanie usterek, sterowanie temperaturami, mocą klimatyzatorów i innymi funkcjami, które pozwalają zaoszczędzić czas obsługi, energię i zużycie klimatyzatorów.

Jakie protokoły obsługują moduły komunikacyjne?

Moduły komunikacyjne do klimatyzatorów Midea pozwalają m.in. na skomunikowanie klimatyzatorów z:

  • moduł klimatyzatora Midea na Modbus
  • moduł klimatyzatora Midea na KNX
  • moduł klimatyzatora Midea na BACnet
  • moduł klimatyzatora Midea na WiFi

Dla Twojej wygody, pogrupowaliśmy moduły komunikacyjne w zależności od modelu. Wybierz ten, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

INWFIUNI001I000
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INWFIUNI001I000
Uniwersalna przemysłowa bramka do klimatyzatorów działająca na podczerwień do interfejsu AC Cloud Control (Wi-Fi).Bramka INWFIUNI001I000 umożliwia sterowanie głównymi funkcjami AC za pomocą poleceń na podczerwień. Dzięki odbiornikowi na podczerwień, w które wyposażony jest moduł AC INWFIUNI001I000, możliwe jest poznanie rzeczywistego stanu klimatyzatora nawet wtedy, gdy użytkownik steruje nim za pomocą pilota IR producenta. Model modułu komunika..
1,064.03 zł
IS-IR-KNX-1I (INKNXUNI001I000) IS-IR-KNX-1I (INKNXUNI001I000)
5-7 dni
Producent: Intesis Model: IS-IR-KNX-1I
Przemysłowy moduł komunikacji uniwersalnych klimatyzatorów IR do interfejsu KNX. IntesisBox IS-IR-KNX-1 umożliwia monitorowanie i sterowanie klimatyzatora z instalacji KNX przez standardowy odbiornik podczerwieni.Moduł komunikacyjny IS-IR-KNX-1I (INKNXUNI001I000) umożliwia sterowanie głównymi funkcjami prądu zmiennego za pomocą poleceń w podczerwieni. Ale również, dzięki wyposażeniu urządzenia w odbiornik podczerwieni, możliwe jest poznanie rzecz..
1,088.21 zł
IS-IR-WMP-1 (INWMPUNI001I000) IS-IR-WMP-1 (INWMPUNI001I000)
5-7 dni
Producent: Intesis Model: IS-IR-WMP-1
Przemysłowy moduł komunikacji klimatyzatorów z odbiornikiem IR do interfejsu Wi-Fi. IntesisBox Interfejs IS-IR-WMP-1 umożliwia całkowitą i naturalną integrację klimatyzatorów do systemów sterowania IP. Kompatybilny z niemal wszystkimi jednostkami AC i odbiornikiem IR.Celem tej integracji jest zdalne monitorowanie i sterowanie systemem klimatyzacji zdalnie z Twojego panelu kontroli przy użyciu dowolnej komercyjnej platformy SCADA lub oprogramowani..
1,209.13 zł
INBACMID001I100
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INBACMID001I100
Przemysłowa bramka do systemu Midea Commercial & VRF i interfejsu BACnet MSTP- 1 jednostka.Bramka INBACMID001I100 Midea-BACnet umożliwia w pełni dwukierunkową komunikację między jednostkami Midea Commercial i VRF oraz sieciami BACnet MSTP. Bramka INBACMID001I100 jest podłączona bezpośrednio do jednostki wewnętrznej Midea. Pozwala to nie tylko kontrolować główne funkcje AC, takie jak tryb pracy, prędkość wentylatora, nastawa temperatury,ale ta..
1,301.02 zł
INMBSMID001I000
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INMBSMID001I000
Moduł komunikacyjny klimatyzatorów Midea VRF i linii komercyjnych na Modbus dla 1 jednostki wewnętrznej. Bramka INMBSMID001I000 IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie rozwiązań Midea VRF i linii komercyjnych z instalacji Modbus.Moduł AC INMBSMID001I000 jest podłączony bezpośrednio do magistrali komunikacyjnej jednostek zewnętrznych i umożliwia sterowanie wszystkimi jednostkami wewnętrzny..
1,301.02 zł
Wyświetlanie od 1 do 5 z 5 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.