komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Wielomodowe

Wielomodowe przemysłowe patchcordy światłowodowe, przewód od 2 do 20 metrów długości, złącze światłowodowe SC lub LC.


Produkty porównywane (0)


SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 1 metr długości. Patchc..


Cena: 26,04 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 2 metry długości. Patch..


Cena: 30,38 zł Dostawa: 2-3 dni

AC34133-OS2-2

AC34133-OS2-2

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męski..


Cena: 73,78 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34121M

AC34121M

2 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDług..


Cena: 82,46 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-10

AC34133-OS2-10

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 147,56 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34122M

AC34122M

10 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 151,90 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34133-OS2-20

AC34133-OS2-20

20 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ze złączami LC/LC. Specyfikacja: Złącze: Typ LC Męski/Męsk..


Cena: 247,38 zł Dostawa: 3-4 dni

AC34123M

AC34123M

20 metrowy światłowodowy patchcord wielomodowy ST/ST. Specyfikacja: Złącze: Type ST, Type ST Male/MaleDłu..


Cena: 256,06 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 8 z 8 (1 stron)