Menu
Your Cart

Przekaźniki czasowe

Co to jest przekaźnik czasowy?

Przemysłowe przekaźniki napięciowe ze względu na ich działanie i pełniące funkcję możemy podzielić na kilka kategorii. Do jednej z takich grup należy przekaźnik czasowy. W przemyśle działa jako zabezpieczenie służące do automatycznego czasowego sterowania. Mikroprocesorowe programowalne urządzenia przeznaczone do załączania/odłączania jednego lub dwóch obciążeń we wcześniej ustawionych przez użytkownika okresach czasu z uwzględnieniem napięcia sieciowego i natężenia oświetlenia fotoelektrycznego czujnika zewnętrznego.

Jak działa przekaźnik czasowy?

Przekaźniki czasowe od standardowego wyposażenia dodatkowo uzupełnione są w układ elektroniczny, którego zadaniem jest wykonywanie różnorodnych zadań uzależnionych od czasu.

Budowa przekaźnika czasowego

Tego typu przekaźniki wyposażone są w dodatkowe charakterystyczne pokrętła, które regulują jego najważniejszą czasową funkcję. Dzięki nim można ustawić parametry czasowe tak, aby dany przekaźnik działał tak jak tego potrzebujemy.

REV-201M
2-3 dni
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: REV-201M
REV-201M to dwukanaławy przekaźnik służący do komutacji obwodów elektrycznych prądu przemiennego 230V / 50Hz i prądu stałego 24-100V z regulowanym opóźnieniem czasowym. Każdy z nich może pracować w jednym z czterech algorytmów pracy wybranym przez użytkownika:przekaźnika z opóźnieniem załączenia,przekaźnika impulsowego,przekaźnika cyklicznego,przekaźnika sterującego,Specyfikacja:Zasilające napięcie przemienne (styki L, N): V 160 – 300Znamionowe z..
0.00 zł
REV-302
2-3 dni
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: REV-302
Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy REV-302 jest mikroprocesorowym programowalnym urządzeniem przeznaczonym do załączania/odłączania jednego lub dwóch obciążeń we wcześniej ustawionych przez użytkownika okresach czasu z uwzględnieniem napięcia sieciowego i natężenia oświetlenia fotoelektrycznego czujnika zewnętrznego. Przekaźnik REV-302 można podłączyć do sieci prądu przemiennego 230V/50Hz lub do źródła prądu stałego. Posiada 2 komplety styków..
0.00 zł
REV-303
2-3 dni
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: REV-303
Programowany zegar REV-303 jest mikroprocesorowym urządzeniem przeznaczonym do sterowania odbiornikami w zależności od czasu rzeczywistego bez konieczności ciągłej obsługi przy minimalnych kosztach i maksymalnej oszczędności energii elektrycznej. Zegar REV-303 może być używany do włączenia ogrzewania, pomp, wentylatorów, dzwonków szkolnych,oświetlenia ulicznego, oświetlenia elewacji budynków (przyległych terytoriów, parkingów i innych obiektów).W..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.