Menu
Your Cart

Przemysłowe trójfazowe przekaźniki napięciowe

Trójfazowe przekaźniki napięciowe do zastosowań przemysłowych

Przekaźniki napięciowe służą do zabezpieczenia urządzeń (odbiorników) przed niestandardowymi wahaniami napięcia, zanikiem, asymetrią, nieprawidłową kolejnością faz oraz zwarciem międzyfazowym. Przemysłowe trójfazowe przekaźniki napięciowe efektywnie są stosowane do zabezpieczeń w branży BMS przy urządzeniach chłodniczych, klimatyzacyjnych, sprężarkowych i innych, gdzie występuje obciążenie silnika, jak również w urządzeniach, w których dokonywana jest ciągła kontrola jakości, obecności napięcia sieciowego i wszystkich faz, np. w układach samoczynnego załączenia rezerwy. Wszystkie przekaźniki napięciowe dostępne w naszej ofercie są mocowane na standardowej szynie DIN.

Przemysłowy przekaźnik napięciowy

Naszym klientom proponujemy wyłącznie przekaźniki renomowanej firmy wykonującej urządzenia o przemysłowym standardzie. Decydując się na zakup przemysłowego trójfazowego przekaźnika napięciowego, stawiasz na jakość i niezawodność. Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz urządzenie dopasowane do twojego projektu:

RNPP-301
2-3 dni
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: RNPP-301
Trójfazowy przekaźnik napięciowy RNPP-301, służący do ochrony i zabezpieczenia trójfazowej instalacji elektrycznej przed skutkami wahań napięć sieci elektrycznej oraz jej awarii, np:przekroczenie dopuszczalnych progów wartości skutecznej napięcianieprawidłowa kolejność faz i załączenie dwóch faz jednocześniezakłócenia obecności wszystkich faz i asymetria napięcia sieciowegoPrzekaźnik kontroluje podstawowe parametry sieci elektrycznej i w przypadk..
0.00 zł
RNPP-302
2-3 dni
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: RNPP-302
Trójfazowy przekaźnik napięciowy służący do zabezpieczenia trójfazowej instalacji elektrycznej przed skutkami awarii sieci elektrycznej, np.:przekroczenie dopuszczalnych progów wartości skutecznej napięcianieprawidłowa kolejność faz i załączenie dwóch faz jednocześniezakłócenie obecności wszystkich faz i asymetrii napięcia sieciowegoPrzekaźnik kontroluje podstawowe parametry sieci elektrycznej i w przypadku ich odchylenia odłącza obciążenie. Trzy..
0.00 zł
RNPP-311M
2-3 dni
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: RNPP-311M
Trójfazowy przekaźnik napięciowy RNPP-311M, służący do ochrony i zabezpieczenia trójfazowej instalacji elektrycznej przed skutkami wahań napięć sieci elektrycznej oraz jej awarii, np:przekroczenie dopuszczalnych progów wartości skutecznej napięcianieprawidłowa kolejność faz i załączenie dwóch faz jednocześniezakłócenia obecności wszystkich faz i asymetria napięcia sieciowegoPrzekaźnik kontroluje podstawowe parametry sieci elektrycznej i w przypad..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.