Menu
Your Cart

Przemysłowe przekaźniki prądowe

Co to przekaźniki prądowe?

Przekaźnik prądowy służy do kontroli wartości skutecznej prądu obciążenia jednofazowego od 0 do 1000 A i jego odłączenia w przypadku przekroczenia ustawionego przez użytkownika maksymalnego dopuszczalnego prądu obciążenia. Zamykają i otwierają obwód dzięki czemu wpływają na pracę podłączonych urządzeń.

Podział przekaźników prądowych

Takie przekaźniki jak przekaźniki prądowe dzielimy głównie ze względu na ich zastosowanie. Dlatego możemy wyróżnić przekaźniki zatrzaskowe, bezpieczeństwa czy np. priorytetowe. Przekaźniki różnią się od siebie głównie dlatego, że napięcie prądu w obwodach różni się ilością amperów.

Sprawdź naszą ofertę przekaźników i zamów już teraz. Interesuję Cię zamówienie większej ilości? Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualne warunki.

RMT-101
2-3 dni
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: RMT-101
Przekaźnik maksymalnego prądu RMT-101 służy do ciągłej kontroli wartości skutecznej prądu obciążenia jednofazowego od 0 do 1000 A i jego odłączenia w przypadku przekroczenia ustawionego przez użytkownika maksymalnego dopuszczalnego prądu obciążenia (zabezpieczenie nadprądowe zwłoczne niezależne). Pr..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.