Menu
Your Cart

Przemysłowe monitory dotykowe w klasie IP66 i IP67

Przemysłowe monitory z IP67 i IP68

W tej kategorii znajdują się wyłącznie monitory o najwyższej klasie szczelności IP67 i IP68. Są to dwie najwyższe klasy chroniące monitor przed zalaniem i zapyleniem, dzięki czemu urządzenia posiadające ten poziom szczelności mogą pracować w środowisku narażonym na częste i gęste zapylenie oraz w miejscach mających styczność z wodą czy innego rodzaju płynami. Tak wysoką ochronę posiadają wyłącznie monitory przemysłowe dedykowane z założenia do pracy w ciężki warunkach przemysłowych.

Wodoszczelne i pyłoszczelne monitory przemysłowe

Oferujemy monitory przemysłowe o najwyższej klasie wodoszczelności i pyłoszczelności renomowanych producentów na całym świecie. Monitory dostępne w sprzedaży są to urządzenia całkowicie przemysłowe posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty do pracy w środowiskach zautomatyzowanych. Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją przemysłowych monitorów i zamów online lub telefonicznie.

RDC-17R
2-3 tygodnie
Producent: Ruggedtech Systems Model: RDC-17R
Przemysłowy monitor dotykowy 17-calowy o pełnym stopniu ochrony IP67 i szerokim zakresie temperatur pracy. Przemysłowy monitor panelowy z aluminiową obudową przystosowaną do montażu VESA. W standardzie monitor posiada wejścia DVI-D, VGA, USB, DC, jednak na etapie produkcji według życzenia klienta może być rozbudowany o wejście HD-SDI i wejście wideo PAL/NTSC. Model RDC-17R jest monitorem dotykowym pojemnościowym, dodatkowo posiada klawisze OSD z..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.