Menu
Your Cart

Monitory dotykowe z IP69K

Przemysłowe monitory dotykowe z IP69K

W tej kategorii znajdują się wyłącznie monitory o najwyższej klasie szczelności IP69K. Jest to najwyższa klasa chroniąca monitor przez zalaniem i zapyleniem, dzięki czemu urządzenia mogą pracować w środowisku narażonym na częste zapylenie, zalania wodą lub innymi rodzajami płynów czy pracować w ekstremalnie wysokich temperaturach. Stopień ochrony IP69K gwarantuje stabilną i nieprzerwalną pracę w trudnych warunkach przemysłowych i dedykowane są do specjalnych projektów o wysokich wymaganiach technicznych i wytrzymałościowych. Przemysłowe monitory dotykowe, które posiadają IP69K są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, chemicznym oraz farmaceutycznym.

Wodoszczelne i pyłoszczelne dotykowe monitory przemysłowe

Oferujemy przemysłowe monitory ze stali nierdzewnej odporne na korozję o najwyższej klasie wodoszczelności i pyłoszczelności renomowanych producentów na całym świecie. Monitory dostępne w sprzedaży zaprojektowane są do pracy w krytycznych warunkach, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty do pracy w przemysłowym środowisku, a także nietłukącą się szybę oraz wiele opcji montażu. Dostępne do wyboru są rezystancyjne oraz pojemnościowe ekrany dotykowe.

Wybierz przemysłowy monitor dotykowe szczelny w klasie IP69K, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznymi:

WP1501P-C WP1501P-C
Do potwierdzenia
Producent: Nodka Model: WP1501P-C
15.1-calowy wytrzymały przemysłowy zdalny monitor dotykowy ze stali nierdzewnej i ochroną IP69KPrzemysłowy zdalny monitor dotykowy WP1501P-C składa się z wytrzymałej obudowy ze stali nierdzewnej IP69K. Przemysłowy monitor dotykowy obsługuje szeroki zakres temperatur pracy od -20°C do 60°C i jest odporny na wibracje. Wodoodporna i bezwentylatorowa konstrukcja IP69K, wytrzymała obudowa ze stopu aluminium, jest odporny na wnikanie pary o wysokiej te..
0.00 zł
WP1501P-R WP1501P-R
Do potwierdzenia
Producent: Nodka Model: WP1501P-R
15.1-calowy wytrzymały przemysłowy zdalny monitor dotykowy ze stali nierdzewnej i ochroną IP69KPrzemysłowy zdalny monitor dotykowy WP1501P-R składa się z wytrzymałej obudowy ze stali nierdzewnej IP69K. Przemysłowy monitor dotykowy obsługuje szeroki zakres temperatur pracy od -20°C do 60°C i jest odporny na wibracje. Wodoodporna i bezwentylatorowa konstrukcja IP69K, wytrzymała obudowa ze stopu aluminium, jest odporny na wnikanie pary o wysokiej te..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.