ICS5556-24GT24GS8GX-2P220 - Przemysłowy Switch Ethernetowy z 56-portowym
ICS5556-24GT24GS8GX-2P220 to Przemysłowy Switch Ethernetowy z 56-portowym, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: ICS5556-24GT24GS8GX-2P220
  • ICS5556-24GT24GS8XS-2P220 (complete machine):
  • Przemysłowy Switch Ethernetowy
  • ICS5556-MAIN-2P220 (frame):
  • ICS5556-IM-12GT (board card):
  • ICS5556-IM-12GS (board card):
Cechy:
  • Obsługa redundantnego zasilacza AC, napięcie wejściowe: 100~240VAC
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40~65°C
Specyfikacja:
Standardy & Protokoły:
  • IEEE 802.3 for 10Base-T
  • IEEE 802.3u for 100Base-TX
  • IEEE 802.3ab for 1000Base-T
  • IEEE 802.3z for 1000Base-X
  • IEEE802.3ae for 10GBase-X SFP+
  • IEEE 802.3x for Flow Control
  • IEEE 802.1D for Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1w for Rapid Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1s for Multiple Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1Q for VLAN
  • IEEE 802.1p for CoS
  • IEEE 802.1AB for LLDP
  • ITU-T G.8032 for ERPS
Zarządzanie:
Bezpieczeństwo:
Funkcje:
  • 802.1Q VLAN, trunking portów, zarządzanie przepustowością, kontrola przepływu, izolacja portów
Unicast / Multicast:
  • Statyczny Multicast, Multicast Routing, IGMP-Snooping, PIM-SM, PIM-DM
Technologia redundancji:
  • Ring, STP/RSTP/MSTP, ERPS
Rozwiązywanie problemów:
  • Ping, Traceroute, Port Loopback, SFP Digital Diagnosis
Technika routingu:
  • VRRP, RIP, OSPF, BGP
Zarządzanie czasem:
  • NTP
Interfejs:
  • 10Gigabit SFP+: 1000/10GBase-X self-adaptive gniazdo SFP+
  • Gigabit SFP: 100/1000Base-X self-adaptive gniazdo SFP
  • CONSOLE port: port zarządzania linią poleceń CLI (RS-232), RJ45
Wskaźnik:
  • Wskaźnik zasilania, wskaźnik alarmu, wskaźnik pracy, wskaźnik interfejsu
Właściwości:
  • Tryb transmisji: przechowywanie i przesyłanie dalej
  • MAC address: 96K
  • Rozmiar bufora pakietów: 32Mbit
  • Przepustowość: 256G
Zasilanie:
  • 100~240VAC zasilacz redundantny, gniazdo jednofazowe z przełącznikiem kołyskowym
Pobór energii:
  • Full-load:
    • ≤60W@220VAC (wszystkie karty płytowe i cała maszyna to porty miedziane, w środowisku o wysokiej temperaturze)
    • ≤90W@220VAC (wszystkie karty płytowe i cała maszyna to porty światłowodowe, w środowisku o wysokiej temperaturze)
Środowisko pracy:
  • Temperatura pracy: -40~60°C
  • Temperatura przechowywania: -40~60°C
  • Wilgotność: 5%~95% (bez kondensacji)
Charakterystyka fizyczna:
  • Obudowa: stopień ochrony IP30, metal
  • Instalacja: montaż w szafie RACK 2U 19"
  • Wymiary (W x H x D): 482.6mm×88.3mm×374.3mm (łącznie z uszami)
  • Waga: ≤9.5kg (cała maszyna)
Standardy przemysłowe:
  • IEC61000-4-2 (ESD, wyładowania elektrostatyczne), Level 3
    • Wylot powietrza: ±8kV
    • Wyładowanie kontaktowe: ±6kV
  • IEC61000-4-4 (EFT, elektryczne szybkie impulsy przejściowe), Level 3
    • Zasilanie: ±2kV
    • Sygnał: ±1kV
  • IEC61000-4-5 (Przepięcie), Level 3
    • Zasilanie: tryb różnicowy±1kV, tryb wspólny±2kV
    • Sygnał: tryb różnicowy±1kV, tryb wspólny±2kV
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikat: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lat
Informacje dotyczące zamawiania:
  • ICS5556-24GT24GS8GX-2P220 (complete machine):
    • Gigabit RJ45: 24
    • Gigabit SFP: 24
    • 10 Gigabit SFP+: 8
    • Zasilanie: 100~240VAC redundantne