IES2305-4GT1GF-P48(M) - Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernet
IES2305-4GT1GF-P48(M) to Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernet, zasilanie 12–48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES2305-4GT1GF-P48(M)
Dostępne opcje
Niezarządzalny przemysłowy Switch Ethernet z 4 Gigabitowymi portami miedzianymi i 1 Gigabitowym portem światłowodowym oraz zasilaniem 12~48VDC, światłowód wielomodowy
Seria IES2305 to 5-portowe niezarządzalne przemysłowe Switche Ethernet PoE/Non-PoE. Ta seria oferuje 9 produktów do wyboru i obsługuje porty światłowodowe Gigabit, porty miedziane Gigabit, porty miedziane Gigabit PoE i Gigabit SFP, a także wiele schematów zasilania, 100~240VAC, 12~48VDC i 48VDC PoE. Przystosowane są do montażu na szynie DIN, aby spełnić wymagania różnych miejsc aplikacji.
Przemysłowy switch z 4 portami Gigabit i 1 portem światłowodowym- wymiary
Cechy:
  • Obsługa 5 opcjonalnych portów Gigabit PoE/Bez PoE światłowodowych/miedzianych
  • Pojedynczy port PoE może zapewnić do 30W mocy wyjściowej
  • Produkt PoE obsługuje wejście zasilania 48VDC POE
  • Produkt bez PoE obsługuje opcjonalne wejście zasilania 100~240VAC/12~48VDC
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40~75°C
Specyfikacja:
Standard & Protokół:
  • IEEE 802.3 for 10Base-T
  • IEEE 802.3u for 100Base-TX and 100BaseFX
  • IEEE 802.3z for 1000Base-X
  • IEEE 802.3ab for 1000Base-T
  • IEEE 802.3x for Flow Control
  • IEEE 802.1Q for VLAN
  • IEEE 802.3af for PoE
  • IEEE 802.3at for PoE+
PoE:
  • Maksymalna moc portu PoE: 30W
  • Pin zasilania PoE: V+, V+, V-, V- odpowiada Pinowi 1, 2, 3, 6
Interfejs:
  • Gigabitowy port światłowodowy: 1000Base-FX, opcjonalnie SC/ST/FC
  • Gigabit SFP: 1000 Base-X SFP
  • Gigabitowy port miedziany POE: 10/100/1000 Base-T(X) RJ45, automatyczna kontrola przepływu, tryb full/half duplex, autotuning MDI/MDI-X, port POE, moc wyjściowa 15W lub 30W.
Wskaźnik:
  • Wskaźnik portu, wskaźnik zasilania, wskaźnik PoE
Właściwości:
  • MAC adres: 2K
  • Przepustowość płyty montażowej: 9.125G
  • Tryb transmisji: przechowywanie i przesyłanie
  • Opóźnienie czasowe wyłącznika: <10μs
Zasilanie:
  • Opcjonalne zasilanie AC/DC, 12~ 48VDC, 48VDC PoE lub 100~240VAC
  • 3-pinowe bloki zacisków o skoku 7,62 mm
  • Bez obciążenia @48VDC: <1.4W
  • Pełne obciążenie @48VDC: <100.6W
Środowiskowe:
  • Temperatura pracy: -40~75°C
  • Temperatura przechowywania: -40~85°C
  • Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Charakterystyka fizyczna:
  • Obudowa: stopień ochrony IP40, metal
  • Montaż: na szynie DIN
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 35mm×110mm×95mm
  • Waga: <367g
Standardy przemysłowe:
IEC 61000-4-2 (ESD, electrostatic discharge), Level 4:
  • Wylot powietrza: ±15kV
  • Wyładowanie kontaktowe: ±8kV
IEC 61000-4-4 (EFT, electrical fast transient), Level 4:
  • Zasilanie: ±4kV
  • Sygnał: ±2kV
IEC 61000-4-5 (Surge), Level 4:
  • Zasilanie: tryb różnicowy ±2kV, tryb wspólny ±4kV
  • Sygnał: tryb różnicowy ±2kV, tryb wspólny ±4kV
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lat
Główne parametry techniczne
Ethernet4x 10/100/1000BaseT(X)
Rodzaj światłowoduWielomodowy
Porty Światłowodowe1x 10/100/1000Base-FX
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Napięcie wejściowe12~48VDC