ICS6420-12GT4GS4XS-2P48 - Przemysłowy switch Ethernetowy z 12 miedzianymi
ICS6420-12GT4GS4XS-2P48 to Przemysłowy switch Ethernetowy z 12 miedzianymi, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: ICS6420-12GT4GS4XS-2P48
Specyfikacja:
Standardy& Protokoły
  • IEEE802.3ae dla 10GBase-X SFP+
  • IEEE 802.3x do kontroli przepływu
  • IEEE 802.1D dla protokołu Spanning Tree
  • IEEE802.1p dla CoS
  • IEEE 802.1X dla kontroli dostępu do portu IEEE 802.1AB dla LLDP
Zarządzanie
Ochrona
Funkcja switcha
  • 802.1Q VLAN, Trunking portów, Zarządzanie pasmem, Kontrola przepływu, Izolacja portów
Unicast / Multicast
  • Multicast statyczny, IGMP-Snooping, PIM-DM, PIM-SM
Technologia redundancji
  • Ring, STP/RSTP/MSTP, ERPS
Rozwiązywanie problemów
  • Ping, Traceroute, Port Loopback, Diagnoza cyfrowa SFP
Technika trasowania
  • VRRP, RIP, OSPF, BGP
Zarządzanie czasem
  • NTP Client, RTC
Interfejs
  • Gigabit SFP: 100/1000Base-X samoczynne gniazdo SFP
  • 10Gigabit SFP+: 1000/10GBase-X samoczynne gniazdo SFP+.
  • Port konsoli: Port zarządzania linią komend CLI (RS-232), RJ45
  • Port alarmowy: 6-PIN 5.08mm skok bloki zacisków (przekaźnik zajmuje 2piny), obsługuje 1 wyjście alarmowe przekaźnika, aktualna zdolność obciążenia jest 1A/30VDC lub 0.3A/125VAC
Wskaźnik
  • Running Indicator, Port Indicator, Power Supply Indicator, Alarm Indicator
Właściwości switcha
  • Transmission mode: store and forward
  • MAC address: 16K
  • Packet buffer size: 12Mbit
  • Backplane bandwidth: 128G
Technika routingu
  • Napięcie wejściowe: 12~48VDC
  • Redundantne zasilanie: obsługa redundancji dwóch zasilaczy
  • Zabezpieczenie nadprądowe: 3A
  • Ochrona połączenia: zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem
  • Zacisk dostępu: 6-PIN o skoku 5,08mm (podwójne zasilanie zajmuje 4 piny)
Pobór mocy
  • Bez obciążenia: 9.6W@12VDC
  • Pełne obciążenie: 17.76W@12VDC
Środowiskowe
  • Temperatura pracy: -40~75℃
  • Temperatura przechowywania:-40~85℃
  • Wilgotność względna: 5%~95% (bez kondensacji)
Obudowa i wymiary
  • Obudowa: metalowa, ochrona IP40
  • Installation: DIN-Rail/wall mounting
  • Weight: 3176g
  • Dimension (W x H x D): 86.1mm×160mm×130mm
Standard przemysłowy
  • IEC 61000-4-2 (ESD, wyładowania elektrostatyczne), poziom 3
    • Wylot powietrza:± 8kV
    • Wyładowanie kontaktowe: ±6kV
  • IEC 61000-4-4 (EFT, elektryczne szybkie stany przejściowe), Poziom 3
    • Zasilanie: ±2kV
    • Sygnał: ±1kV
  • IEC 61000-4-5 (przepięcie), poziom 3
    • Zasilanie: tryb różnicowy ±1kV, tryb wspólny ±2kV
    • Sygnał: tryb różnicowy ±1kV, tryb wspólny ±2kV
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lat
Przemysłowy switch ICS6420-8GT8GS4XS-2P48 3onedata
Główne parametry techniczne
Ethernet12x 10/100/1000BaseT(X)
Rodzaj światłowoduWielomodowy, Jednomodowy
Porty Światłowodowe4x 10/100/1000Base (SFP), 4x 1000/10GBase-X SFP+
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-40°C do 75°C
Napięcie wejściowe12~48VDC