IES3000-8GT4GS-2BP-P48P220 - Zarządzalny switch przemysłowy z 8 portami GbE
IES3000-8GT4GS-2BP-P48P220 to Zarządzalny switch przemysłowy z 8 portami GbE, zasilanie 100–240VAC/12–48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES3000-8GT4GS-2BP-P48P220
Zarządzalny switch przemysłowy z 8 portami GbE, 4 portami gigabit SFP, 2 portami światłowodowymi z funkcją Bypass i podwójnym zasilaniem 48VDC(12~48VDC) + 220VAC(100~240VAC).
Cechy:
  • SNMPv1/v2c/v3 jest używany do zarządzania siecią na różnych poziomach
  • RMON może być używany do wydajnego i elastycznego monitorowania sieci
  • QoS obsługuje klasyfikację ruchu w czasie rzeczywistym i ustawianie priorytetów
  • LLDP może osiągnąć automatyczne wykrywanie topologii, co jest wygodne dla zarządzania wizualnego
  • Serwer i klient DHCP mogą być wykorzystane do dystrybucji adresu IP
  • Zarządzanie plikami jest wygodne dla szybkiego konfigurowania urządzenia i aktualizacji online
  • Zarządzanie logiem zapisało informacje o uruchomieniu, działaniu i połączeniu
  • SYSLOG obsługuje przesyłanie informacji o logach systemowych do zdalnego serwera
  • Statystyki portów mogą być użyte dla statystyk ruchu w czasie rzeczywistym
  • Metoda zarządzania Support Console/Telnet/WEB
  • Alarm przekaźnikowy jest wygodny w diagnostyce sieci
  • Tłumienie burzy może powstrzymać transmisję, nieznany multicast i nieznany unicast
  • KonfiguracjaTELNET i HTTPS może zagwarantować bezpieczeństwo dostępu do danych
  • Obsługa izolowania portów w tej samej sieci VLAN w celu oszczędzania zasobów Vlanu
Specyfikacja:
Standarty & Protokoły
  • IEEE 802.3 for 10Base-T
  • IEEE 802.3u for 100Base-TX
  • IEEE 802.3ab for 1000Base-T
  • IEEE 802.3z for 1000Base-X
  • G.8032 Standard for ERPS
  • IEEE 802.3x for Flow Control
  • IEEE 802.1D for Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1w for Rapid Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1s for Multiple Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1Q for VLAN
  • IEEE 802.1p for Class of Service
  • IEEE 802.1X for 802.1X authentication
  • IEEE 802.1AB for LLDP
  • IEEE 802.3ad for LACP
  • IEEE 802.3af for PoE
  • IEEE 802.3at for PoE+
Zarządzanie
Ochrona:
Funkcje przełącznika:
Unicast / Multicast:
  • Statyczny Multicast, GMRP, IGMP-Snooping
Protokół​ redundancji:
  • Ring, STP/RSTP/MSTP
Diagnoza błędów:
  • Ping, Traceroute, Port Loopback
Zarządzanie czasem:
  • SNTP
PoE:
  • Maksymalne zasilanie dla PoE port: 30W
  • Wtyczka zasilania PoE: V+, V+, V- i V- odpowiadają 1, 2, 3 i 6
Interfejs:
  • Gniazdo SFP: 1000Base-SFP
  • Interfejs kołnierzowy: 2*4 LC-LC, światłowód jednomodowy, obsługuje Bypass
  • Port konsoli: Port zarządzania linią poleceń CLI (RS-232), RJ45
  • Port alarmowy: 2-stykowe kostki zaciskowe o skoku 5,08 mm, obsługujące 1 wyjście alarmowe przekaźnikowe, obciążalność prądowa 0,3A/125VAC lub 1A/30VDC
Wskaźnik LED:
  • Wskaźnik działania, wskaźnik alarmu, wskaźnik portu, wskaźnik zasilania, wskaźnik PoE
Właściwości przełącznika:
  • Tryb transmisji: zapisywanie i przesyłanie do przodu
  • MAC adres: 8K
  • Rozmiar bufora pakietów: 4Mbit
  • Przepustowość: 24G
  • Opóźnienie przełącznika: <10μs
Wymagania zasilania:
  • Zakres zasilania:
  • AC produkt zasilający: 220VAC (100~24VAC);
  • DC produkt zasilający: 48VDC (12~48VDC);
  • Produkt PoE: 48VDC
  • Wbudowana podwójna redundancja zasilania
  • Wspiera zabezpieczenie nadprądowe 3.0A
Zużycie:
  • IES3000-8GT4GS-2BP-2P220:
  • Bez obciążenia: 5.9W@220VAC
  • Pełne obiążenie: 11,6W@220VAC
Środowiskowe:
  • Temperatura pracy: -40°C~75℃
  • Temperatura przechowywania: -40°C~85℃
  • Wilgotność względna: 5%~95% (bez kondensacji)
Charakterystyka:
  • Obudowa: Ochrona IP40, metal
  • Instalacja: Rakowa
  • Waga: 1.6kg
  • Wymiar (szer. x wys. x gł.): 290mm×44mm×174.8mm
Standardy przemysłowe:
  • IEC61000-4-2 (ESD, wyładowania elektrostatyczne), Poziom 3
  • Zabezpieczenie przed wyładowaniem powietrza: ±8kV
  • Zabezpieczenie przed wyładowaniem kontaktowym: ±6kV
  • IEC61000-4-4 (EFT, szybkie wyładowanie elektryczne), Level 3
  • Zasilanie: ±2kV
  • Sygnał: ±1kV
  • IEC61000-4-5 (Surge), Poziom 3
  • Zasilanie: tryb różnicowy±1kV, tryb wspólny±2kV
  • Sygnał: tryb różnicowy±1kV, tryb wspólny±2kV
  • Wytrzymałość: IEC 60068-2-27
  • Odporność na upadki: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikat:
  • CE, FCC, RoHS
Przemysłowy switch 12 portowy
Główne parametry techniczne
Ethernet8x 10/100/1000BaseT(X)
Rodzaj światłowoduJednomodowy, Wielomodowy
Porty Światłowodowe4x 10/100/1000Base (SFP)
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-40°C do 75°C
Napięcie wejściowe12~48VDC, 100~240VAC