IES618-2F-P220 - IES618 2F P220 to Zarządzalny 8-portowy
IES618 to IES618 2F P220 to Zarządzalny 8-portowy, temp. -40…75°C, zasilanie 12–48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
IES618-2F-P220 - IES618 2F P220 to Zarządzalny 8-portowy, redundantny switch, posiada 6 portów Ethernet i 2 porty
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES618 2F P220
Dostępne opcje
Cechy:
  • 6 portów Ethernet RJ45 i 2 porty światłowodowe
  • Technologia SW-Ring (odzyskanie połączenia w czasie <20ms
  • Obsługa sieci VLAN opartej na portach, sieci VLAN IEEE 802.1Q w celu ułatwienia planowania sieci
  • Obsługa IEEE802.1p_QOS
  • Obsługa IGMP, trunkingu portów i dublowania portów
  • Obsługa zarządzania WEB, łatwa w użyciu
  • Projekt dla standardowego poziomu przemysłowego 4
  • Montaż na szynę DIN
  • Przemysłowa, metalowa obudowa ze stopniem ochrony IP40
Specyfikacja:
Standardy i Protokoły:
  • IEEE 802.3 dla 10Base-T
  • IEEE 802.3u dla 100Base-TX i 100Base-FX
  • IEEE 802.3x dla kontroli przepływu
  • IEEE 802.1D-2004 dla protokołu Spanning Tree
  • IEEE 802.1w dla protokołu Rapid Spanning Tree
  • IEEE 802.1Q dla VLAN
  • IEEE 802.1p dla CoS
Zarządzanie:
  • Konsola/ Telnet/zarządzanie WEB, scentralizowane SNMP v1 / v2c
  • Zarządzanie sprzętem, dublowanie portów, QoS, zarządzanie plikami, statystyki portów
Ochrona:
  • Klasyfikacja uprawnień użytkownika, alarm przekaźnika (alarm portu i alarm zasilania)
Funkcje Switcha:
  • 802.1Q Vlan, statyczna agregacja portów, zarządzanie przepustowością, kontrola przepływu
Unicast/ Multicast:
  • Statyczne rozsyłanie grupowe
Protokół nadmiarowy:
  • SW-Ring, STP/RSTP
Interfejs:
  • Port światłowodowy: 100Base-FX
  • Port konsoli: port zarządzania wierszem poleceń CLI (RS-232), RJ45
  • Port alarmowy: 2-pinowe listwy zaciskowe o rastrze 7,62 mm, obsługa 1 przekaźnika alarmu, obciążenie 1A @ 24VDC lub0,5 A przy 120V AC
Wskaźnik LED:
  • Wskaźnik pracy, wskaźnik portu, wskaźnik zasilania, wskaźnik alarmu
Właściwości Switcha:
  • Tryb transmisji: zapisz i przekaż dalej
  • Adres MAC: 2K
  • Rozmiar Packet buffer: 1Mbit
  • Przepustowość magistrali:2G
  • Opóźnienie czasowe: < 15μs
Zasilanie:
  • 12 ~ 48VDC,
  • 4-pinowe listwy zaciskowe o rastrze 7,62mm
  • Redundancja podwójnego zasilania, niepolarność, ochrona przed odwrotną polaryzacją
  • Pojedynczy zasilacz 100-240VAC
Zużycie mocy:
  • Bez obciążenia (przy 24 VDC): 3.3W(@220VAC)
  • Pełne obciążenie (przy 24 VDC): 4.8W(@220VAC)
Środowisko:
  • Temperatura pracy: -40~75℃
  • Temperatura przechowywania: -40~85℃
  • Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Mechaniczne:
  • Obudowa: metal karbowany o dużej intensywności
  • IP: stopień ochrony IP40
  • Instalacja: montaż na szynie DIN
  • Wymiary(szer. x wys. x gł.): 53 mm × 138 mm × 110 mm
Standardy przemysłowe:
  • IEC61000-4-2 (ESD), poziom 4
  • Wyładowanie w powietrzu: ± 15 kV
  • Wyładowanie kontaktowe: ± 8 kV
  • IEC61000-4-5 (Surge), poziom4
  • Zasilanie: tryb wspólny ± 4 kV, tryb różnicowy ± 2 kV
  • Ethernet port: ±4kV