IES6210-8P2GC-2P48-120W - Przemysłowy switch 10-portowy
IES6210-8P2GC-2P48-120W to Przemysłowy switch 10-portowy, temp. -40…75°C, montaż ścienny, zasilanie 48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji
5-10 dni
- Dostępność: 5-10 dni
- Producent: 3onedata
- Model: IES6210-8P2GC-2P48-120W
Sprawdzony wybór do instalacji przemysłowych.
Zapytaj o kompatybilność oraz dobór modelu.
Dodatkowe rabaty dla zalogowanych klientów.
Pełny pakiet projektowy: Instrukcja, deklaracja CE, CAD, PDF, certyfikaty i raporty testowe
- Instrukcja obsługi urządzenia (user manual)
- Deklaracja zgodności CE (EU Declaration of Conformity)
- Rysunki mechaniczne – CAD (STEP/DWG) lub PDF wysokiej jakości
- Dodatkowe certyfikaty i Raporty Testowe (jeśli dostępne dla modelu)
Przemysłowy switch 10-portowy, 8 portów PoE 100Mb/s i 2 porty Gigabit Combo (SFP, RJ45) z rozszerzonym zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C, zasilaniem 48VDC i mocą 120 Wat.
Cechy:
- Maksymalna moc pojedynczego portu PoE to 30W
- Obsługa zasilania AC/DC, redundancja podwójnego zasilania DC (opcjonalnie)
- Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy od -40 ~ 75 ℃
- Obsługa protokołu Modbus TCP
Specyfikacja:
Standardy i protokoły:
- IEEE 802.3 dla 10Base-T
- IEEE 802.3u dla 100Base-TX
- IEEE 802.3ab dla 1000Base-T
- IEEE 802.3z dla 1000Base-X
- IEEE 802.3x dla kontroli przepływu
- IEEE 802.1D dla protokołu Spanning Tree
- IEEE 802.1w dla protokołu Rapid Spanning Tree
- IEEE 802.1Q dla VLAN
- IEEE 802.1p dla CoS
- IEEE 802.1X dla Authentication
- IEEE 802.3ad dla LACP
- IEEE 802.3af dla PoE
- IEEE 802.3at dla PoE+
- GB/T 19582 dla Modbus TCP
Zarządzanie:
- SNMP v1/v2c Scentralizowane zarządzanie
- Monitorowanie Modbus TCP
- Dublowanie portów
- QoS
- LLDP
- DHCP Client
- Zarządzanie plikami
- Statystyki portów
Zabezpieczenia:
- Klasyfikacja uprawnień użytkownika
- Alarm portu
- Alarm zasilania
- Tłumienie huków
- SFP DDM
Funkcje:
- 802.1Q Vlan
- Statyczna agregacja portów
- Zarządzanie przepustowością
- Kontrola przepływu
Unicast/ Multicast:
- Statyczna multiemisja
- IGMP-Snooping
Protokół nadmiarowy:
- Pierścień SW
- STP/RSTP
- Ochrona BPDU
Zarządzanie czasem:
- NTP/SNTP
PoE:
- Maksymalna moc pojedynczego portu PoE: 30W
- Pin zasilania PoE: V +, V-, V +, V- odpowiadają Pinom 1, 2, 3, 6
Interfejs:
- Port miedziany 100 M:10/ 100Base-T (X)
- RJ45
- Automatyczna kontrola przepływu
- Pełny/ pół dupleks
- Automatyczne uruchamianie MDI/MDI-X
- Port combo: 10/100/1000Base-T (X) lub 1000Base-X
- Port konsoli: port zarządzania wierszem poleceń CLI (RS-232)
- RJ45
- Port alarmowy: 6-pinowe listwy zaciskowe o rastrze 5,08 mm
- Z alarmem 2-pinowymlistwy zaciskowe
- Obsługa 1 wyjściowego alarmowego przekaźnika
- Obciążalność prądowa wynosi 1 A przy 30 V DC lub 0,3 A przy 125 V AC
Wskaźniki LED:
- Wskaźnik pracy
- Wskaźnik portu
- Wskaźnik zasilania
- Wskaźnik alarmu
- Wskaźnik PoE (tylko dla produktów PoE)
Właściwości Switcha:
- Tryb transmisji: zapisz i przekaż dalej
- Adres MAC: 8K
- Rozmiar bufora pakietów: 1 Mbit
- Przepustowość płyty montażowej: 7,6G
- Opóźnienie przełączania: <10μs
Wymagania mocy:
- Opcjonalne 24VDC
- 48VDC lub 220VAC
- 6-pinowe listwy zaciskowe o rastrze 5,08 mm
- 4-pinowe listwy zaciskowe do zasilania nadmiarowość podwójnego zasilania DC
- Połączenie przeciwzwrotne
Pobór energii:
- Bez obciążenia: ≤ 4,9 W przy 48 V DC
- Pełne obciążenie: ≤122,8 W przy 48 VDC
Środowisko:
- Temperatura pracy: -40 ~ 75 ℃
- Temperatura przechowywania -40 ~ 85 ℃
- Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Mechaniczne:
- Obudowa: ochrona IP40, metalowa
- Instalacja: na szynie DIN lub na ścianie
- Wymiary (szer. X wys. X gł.): 53 mm × 138 mm × 110 mm
- Waga: ≤0.62kg
Standardy przemysłowe:
- EMC: EN55032/24
- EMI: FCC klasa A
- EMS:IEC 61000-4-2 (ESD), Poziom 3; Wyładowanie w powietrzu: ± 8 kV; Wyładowanie kontaktowe: ± 6 kV
- IEC 61000-4-3(RS), Poziom 3
- IEC 61000-4-4 (EFT), Poziom 3; Zasilanie: ± 2 kV; Ethernet port: ±1kV; Przekaźnik: ± 2 kV
- IEC 61000-4-5 (Surge), Poziom 3; Zasilanie: tryb wspólny ± 2 kV, tryb różnicowy ± 1 kV; Port Ethernet: tryb wspólny ± 2 kV, tryb różnicowy ± 1 kV; Przekaźnik: tryb wspólny ± 2 kV, tryb różnicowy ± 1 kV
- IEC 61000-4-6(CS), Poziom 3
- IEC 61000-4-8
- IEC 61000-4-11
- Ruch kolejowy: EN50121-4
- Wstrząs: IEC 60068-2-27
- Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
- Wibracje: IEC 60068-2-6
Gwarancja producenta: 5 lat
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Czas MTBF: 574,235 hrs
| Główne parametry techniczne | |
| Ethernet | 8x 10/100/1000BaseT(X) PoE, 2x 10/100/1000BaseT(X) |
| I/O | 1x wyjście przekaźnikowe |
| Rodzaj światłowodu | Jednomodowy, Wielomodowy |
| Porty Światłowodowe | 2x 10/100/1000Base (SFP) |
| Cechy przemysłowe | |
| Obudowa | Metalowa |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Temperatura pracy | -40°C do 75°C |
| Napięcie wejściowe | 48VDC |