IES6210-8P2GC-2P48-240W - Przemysłowy switch 10-portowy
IES6210-8P2GC-2P48-240W to Przemysłowy switch 10-portowy, temp. -40…75°C, montaż ścienny, zasilanie 48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES6210-8P2GC-2P48-240W
Przemysłowy switch 10-portowy, 8 portów PoE 100Mb/s i 2 porty Gigabit Combo (SFP, RJ45) z rozszerzonym zakresem temperatur pracy od -40°C do 75°C, zasilaniem 48VDC i mocą 240 Wat.
Przemysłowy switch model IES6210-8T2GC-2P48
Cechy:
  • Maksymalna moc pojedynczego portu PoE to 30W
  • Obsługa zasilania AC/DC, redundancja podwójnego zasilania DC (opcjonalnie)
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy od -40 ~ 75 ℃
  • Obsługa protokołu Modbus TCP
Specyfikacja:
Standardy i protokoły:
  • IEEE 802.3 dla 10Base-T
  • IEEE 802.3u dla 100Base-TX
  • IEEE 802.3ab dla 1000Base-T
  • IEEE 802.3z dla 1000Base-X
  • IEEE 802.3x dla kontroli przepływu
  • IEEE 802.1D dla protokołu Spanning Tree
  • IEEE 802.1w dla protokołu Rapid Spanning Tree
  • IEEE 802.1Q dla VLAN
  • IEEE 802.1p dla CoS
  • IEEE 802.1X dla Authentication
  • IEEE 802.3ad dla LACP
  • IEEE 802.3af dla PoE
  • IEEE 802.3at dla PoE+
  • GB/T 19582 dla Modbus TCP
Zarządzanie:
  • SNMP v1/v2c Scentralizowane zarządzanie
  • Monitorowanie Modbus TCP
  • Dublowanie portów
  • QoS
  • LLDP
  • DHCP Client
  • Zarządzanie plikami
  • Statystyki portów
Zabezpieczenia:
  • Klasyfikacja uprawnień użytkownika
  • Alarm portu
  • Alarm zasilania
  • Tłumienie huków
  • SFP DDM
Funkcje:
  • 802.1Q Vlan
  • Statyczna agregacja portów
  • Zarządzanie przepustowością
  • Kontrola przepływu
Unicast/ Multicast:
  • Statyczna multiemisja
  • IGMP-Snooping
Protokół nadmiarowy:
  • Pierścień SW
  • STP/RSTP
  • Ochrona BPDU
Zarządzanie czasem:
  • NTP/SNTP
PoE:
  • Maksymalna moc pojedynczego portu PoE: 30W
  • Pin zasilania PoE: V +, V-, V +, V- odpowiadają Pinom 1, 2, 3, 6
Interfejs:
  • Port miedziany 100 M:10/ 100Base-T (X)
  • RJ45
  • Automatyczna kontrola przepływu
  • Pełny/ pół dupleks
  • Automatyczne uruchamianie MDI/MDI-X
  • Port combo: 10/100/1000Base-T (X) lub 1000Base-X
  • Port konsoli: port zarządzania wierszem poleceń CLI (RS-232)
  • RJ45
  • Port alarmowy: 6-pinowe listwy zaciskowe o rastrze 5,08 mm
  • Z alarmem 2-pinowymlistwy zaciskowe
  • Obsługa 1 wyjściowego alarmowego przekaźnika
  • Obciążalność prądowa wynosi 1 A przy 30 V DC lub 0,3 A przy 125 V AC
Wskaźniki LED:
  • Wskaźnik pracy
  • Wskaźnik portu
  • Wskaźnik zasilania
  • Wskaźnik alarmu
  • Wskaźnik PoE (tylko dla produktów PoE)
Właściwości Switcha:
  • Tryb transmisji: zapisz i przekaż dalej
  • Adres MAC: 8K
  • Rozmiar bufora pakietów: 1 Mbit
  • Przepustowość płyty montażowej: 7,6G
  • Opóźnienie przełączania: <10μs
Wymagania mocy:
  • Opcjonalne 24VDC
  • 48VDC lub 220VAC
  • 6-pinowe listwy zaciskowe o rastrze 5,08 mm
  • 4-pinowe listwy zaciskowe do zasilania nadmiarowość podwójnego zasilania DC
  • Połączenie przeciwzwrotne
Pobór energii:
  • Bez obciążenia: ≤ 4,9 W przy 48 V DC
  • Pełne obciążenie: ≤122,8 W przy 48 VDC
Środowisko:
  • Temperatura pracy: -40 ~ 75 ℃
  • Temperatura przechowywania -40 ~ 85 ℃
  • Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Mechaniczne:
  • Obudowa: ochrona IP40, metalowa
  • Instalacja: na szynie DIN lub na ścianie
  • Wymiary (szer. X wys. X gł.): 53 mm × 138 mm × 110 mm
  • Waga: ≤0.62kg
Standardy przemysłowe:
  • EMC: EN55032/24
  • EMI: FCC klasa A
  • EMS:IEC 61000-4-2 (ESD), Poziom 3; Wyładowanie w powietrzu: ± 8 kV; Wyładowanie kontaktowe: ± 6 kV
  • IEC 61000-4-3(RS), Poziom 3
  • IEC 61000-4-4 (EFT), Poziom 3; Zasilanie: ± 2 kV; Ethernet port: ±1kV; Przekaźnik: ± 2 kV
  • IEC 61000-4-5 (Surge), Poziom 3; Zasilanie: tryb wspólny ± 2 kV, tryb różnicowy ± 1 kV; Port Ethernet: tryb wspólny ± 2 kV, tryb różnicowy ± 1 kV; Przekaźnik: tryb wspólny ± 2 kV, tryb różnicowy ± 1 kV
  • IEC 61000-4-6(CS), Poziom 3
  • IEC 61000-4-8
  • IEC 61000-4-11
  • Ruch kolejowy: EN50121-4
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Gwarancja producenta: 5 lat
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Czas MTBF: 574,235 hrs
Główne parametry techniczne
Ethernet8x 10/100/1000BaseT(X) PoE, 2x 10/100/1000BaseT(X)
I/O1x wyjście przekaźnikowe
Rodzaj światłowoduJednomodowy, Wielomodowy
Porty Światłowodowe2x 10/100/1000Base (SFP)
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-40°C do 75°C
Napięcie wejściowe48VDC