IES6300-8GP2GS2HS-2DI2DO-2P48-240W - 12-portowy zarządzalny przemysłowy
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES6300-8GP2GS2HS-2DI2DO-2P48-240W
Seria IES6300 to 10/12-portowych zarządzalnych przemysłowych switchy Gigabit Ethernetwych dwuwarstwowych z opcjonalnym PoE. Zastosowane zasilanie PoE jest zgodny ze standardem protokołu IEEE 802.3af/at. Ta seria zawiera 10 produktów i obsługuje różne interfejsy, w tym porty miedziane Gigabit, porty miedziane Gigabit PoE, gniazda Gigabit SFP, gniazda 2.5G SFP i porty I/O oraz obsługują cztery zasilacze, w tym 24VDC PoE, 48VDC PoE, 12~48VDC i 220VAC/DC. Przystosowany do montażu na szynie DIN lub montażu na ścianie.
Cechy:
  • Obsługa 4 opcjonalnych zasilaczy: 24VDC PoE, 48VDC PoE, 12~48VDC i 220VAC/DC
  • Maksymalny pobór mocy PoE produktów 24VDC wynosi 120W, a maksymalny pobór mocy PoE produktów 48VDC wynosi 240W
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40 ~ 75 ℃
Specyfikacja:
Standardy & Protokoły
  • IEEE 802.3 dla 10Base-T
  • IEEE 802.3u dla 100Base-TX
  • IEEE 802.3ab dla 1000Base-T
  • IEEE 802.3z dla 1000Base-X
  • IEEE 802.3x do kontroli przepływu
  • IEEE 802.1D dla protokołu Spanning Tree
  • IEEE 802.1w dla protokołu Rapid Spanning Tree
  • IEEE 802.1s dla protokołu Multiple Spanning Tree
  • ITU-T G.8032 dla ERPS
  • IEEE 802.1Q dla VLAN
  • IEEE 802.1p dla CoS
  • IEEE 802.1AB dla LLDP
  • IEEE 802.3ad dla LACP
  • IEEE 802.3af dla PoE
  • IEEE 802.3at dla PoE+
Zarządzanie:
Bezpieczeństwo:
Funkcje przełącznika:
  • 802.1Q VLAN, agregacja statyczna, LACP
Unicast / Multicast:
  • IGMP Snooping, Unicast MAC
Technologia redundancji:
  • Ring, STP/RSTP/MSTP, ERPS
Diagnostyka:
  • Ping, wykrywanie kabli, DDMI, dublowanie portów
Zarządzanie czasem:
  • NTP, konfiguracja strefy czasowej
PoE (opcjonalnie):
  • Maksymalna moc portu PoE: 30W