IES6316-8GT8GS-2P48 - 16-portowy zarządzalny przemysłowy gigabitowy switch
IES6316-8GT8GS-2P48 to 16-portowy zarządzalny przemysłowy gigabitowy switch, zasilanie 12–48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
IES6316-8GT8GS-2P48 - 16-portowy zarządzalny przemysłowy gigabitowy switch Ethernet warstwy
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES6316-8GT8GS-2P48
Cechy:
  • Obsługa 8 gigabitowych portów miedzianych i 8 gigabitowych gniazd SFP
  • Obsługuje redundancję podwójnego zasilania DC, napięcie wejściowe: 12 ~ 48VDC
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40 ~ 75 ℃
Specyfikacja:
Standardy & Protokoły:
  • IEEE 802.3z dla 1000Base-X
  • IEEE 802.3x dla kontroli przepływu
  • IEEE 802.1D dla protokołu Spanning Tree
  • IEEE 802.1w dla protokołu Rapid Spanning Tree
  • IEEE 802.1s dla protokołu Multiple Spanning Tree
  • IEEE 802.1Q dla VLAN
  • IEEE802.1p dla CoS
  • IEEE 802.1X do kontroli dostępu do portu
  • IEEE 802.1AB dla LLDP
Zarządzanie:
Bezpieczeństwo:
Funkcje switcha:
  • 802.1Q VLAN, trunking portów, zarządzanie przepustowością, kontrola przepływu, izolacja portów
Unicast/Multicast:
  • Statyczna multiemisja, IGMP-Snooping
Technologia redundancji:
  • Pierścień, STP/RSTP/MSTP, ERPS
Rozwiązywanie problemów:
  • Ping, Traceroute, pętla zwrotna portów, diagnostyka cyfrowa SFP
Zarządzanie czasem:
  • Klient NTP, RTC
Interfejs:
  • Gigabit SFP: gniazdo 1000Base-X SFP
  • Port konsoli: port zarządzania wierszem poleceń CLI (RS-232), RJ45
  • Port alarmowy: 2-stykowe listwy zaciskowe o rastrze 7,62 mm, obsługuje 1 wyjście przekaźnikowe, a obciążalność prądowa wynosi 1A przy 24 VDC lub 0,5 A przy 120V prądu przemiennego
Wskaźnik:
  • Wskaźnik pracy, wskaźnik portu, wskaźnik zasilania, wskaźnik alarmu
Właściwości switcha:
  • Tryb transmisji: zapisz i prześlij dalej
  • Adres MAC: 16K
  • Rozmiar bufora pakietów: 12Mbit
  • Przepustowość płyty montażowej: 56G
  • Opóźnienie czasowe przełączania: <5μs
Zasilanie:
  • Napięcie wejściowe: 12~48VDC
  • Nadmiarowe zasilanie: obsługuje redundancję podwójnego zasilania
  • Zabezpieczenie połączenia: brak polaryzacji
  • Terminal dostępowy: 4-pinowe listwy zaciskowe o rastrze 7,62 mm
Pobór energii:
  • Bez obciążenia: 10.99W@24VDC
  • Pełne obciążenie: 20.69W@24VDC
Środowiskowe:
  • Temperatura robocza: -40~75℃
  • Temperatura przechowywania:-40~75℃
  • Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Cechy fizyczne:
  • Obudowa: stopień ochrony IP40, metal falisty o wysokiej wytrzymałości
  • Instalacja: Montaż na szynie DIN
  • Waga: 1.1kg
  • Wymiary (W x H x D): 70mm×160mm×130mm
Standardy przemysłowe:
IEC 61000-4-2 (ESD, wyładowania elektrostatyczne), Poziom 4
  • Wylot powietrza:± 15kV
  • Wyładowanie kontaktowe: ±8kV
IEC 61000-4-4 (EFT, elektryczne szybkie stany przejściowe), Poziom 4
  • Zasilanie: ±4kV
  • Sygnał: ±2kV
IEC 61000-4-5, Poziom 4
  • Zasilanie: tryb różnicowy ± 2 kV, tryb wspólny ± 4 kV
  • Sygnał: tryb różnicowy ±2kV, tryb wspólny ±4kV
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lat
Główne parametry techniczne
Ethernet8x 10/100/1000BaseT(X)
Port szeregowy8x RS-232
I/O1x wyjście przekaźnikowe
Rodzaj światłowoduWielomodowy, Jednomodowy
Porty Światłowodowe8x 10/100/1000Base (SFP)
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-45°C do 75°C
Napięcie wejściowe12~48VDC