Przemysłowy 10-portowy switch zarządzalny - IES7110-2GS-4F
IES7110-2GS-4F to Przemysłowy 10-portowy switch zarządzalny, temp. -40…75°C, zasilanie 12–48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES7110-2GS-4F
Dostępne opcje
Cechy:
  • Zgodność z IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1p, IEEE802.1D, IEEE802.1W
  • Technologia SW-Ring (odzyskanie połączenia w czasie <20ms)
  • Wsparcie RSTP <50ms
  • Automatyczne uczenie się i starzenie adresu MAC
  • Wyświetlanie statusu portu, aktualizacja danych
  • Statyczny i dynamiczny IGMP
  • Statystyki przepływu
  • Dwukierunkowy port mirroring
  • Obsługa Kontrola szybkości, kontrola burzy rozgłoszeniowej
  • Możliwość uploadu i dowloadu konfiguracji
  • Alarmowe wyjście przekaźnikowe
  • Praca w rozszerzonym zakresie temperatur od -40°C do 75°C
  • Montaż na szynę DIN
  • Przemysłowa, metalowa obudowa ze stopniem ochrony IP40
Specyfikacja:
Technologia
  • Standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1p, IEEE802.1D, IEEE802.1W
  • Protokoły: ARP, ICMP, TCP, DHCP, DNS, HTTP, Telnet, SW-Ring, RSTP, SNMP
  • Kontrola przepływu: IEEE802.3x, kontrola przepływu oparta na ciśnieniu wstecznym
Funkcje
  • SW-Ring: Single, Couple, Chain, Dual homing
Atrybuty wymiany
  • 100M prędkość przekazywania: 148810pps
  • 1000M prędkość przekazywania: 1488100pps
  • 100M maksymalna prędkość filtra: 148810pps
  • 1000M maksymalna prędkość filtra: 1488100pps
  • Tryb przesyłania: przechowywanie i przekazywanie
  • Przepustowość systemu: 7.6G
  • Tabela adresów MAC: 8K
  • Pamięć: 1M
Interfejs
  • Port światłowodowy 1000M: 1000Base-FX (Port SFP)
  • Port konsoli: debugujący port szeregowy wykonuje komendę CLI
  • Port alarmu:
    • 2-bitowe 7.62mm złącze śrubowe
    • 1-kanałowe wyjście przekaźnikowe alarmu
    • Zdolność obciążenia: 1A@24VDC
Odległość transmisji
  • Skrętka: 100M (standard CAT5/CAT5e cable)
  • Światłowód:
    • Wielomodowy: 1310nm, 2km
    • Jednomodowy:
      • 1310nm, 20/40/60km
      • 1550nm, 60/80/100/120km
Diody LED
  • Wskaźnik pracy: Run
  • Wskaźnik interfejsu: Link (1~8/G1~G2)
  • Wskaźnik zasilania: PWR1, PWR2
  • Wskaźnik alarmu: Alarm
Zasilanie
  • Napięcie wejściowe: 12~48VDC
  • Złącze: 4-bitowe złącze śrubowe
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem: 4.0A(DC) lub 5.0A(AC)
  • Podwójny redundantny zasilacz
  • Ochrona przed odwrotną polaryzacją
Pobór mocy
  • Bez obciążenia: 6.1W@24VDC
  • Przy pełnym obciążeniu: 9W@24VDC
Środowiskowe
  • Temperatura pracy: -40°C ~ 75°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C ~ 85°C
  • Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Mechaniczne
  • Obudowa: Metalowa obudowa ze stopniem ochrony IP40
  • Montaż: na szynę DIN lub montaż na ścianę
  • Wymiary (WxHxD): 138mm x 53mm x 110mm
Standady przemysłowe
  • EMI: FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A
  • EMS:
    • EN61000-4-2 (ESD), Level 4
    • EN61000-4-3 (RS), Level 3
    • EN61000-4-4 (EFT), Level 4
    • EN61000-4-5 (Surge), Level 4
    • EN61000-4-6 (CS), Level 3
    • EN61000-4-8, Level 5
  • Shock: IEC 60068-2-27
  • Free fall: IEC 60068-2-32
  • Vibration: IEC 60068-2-6
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, UL508 (Pending)
Gwarancja producenta: 5 lat
W zestawie:
  1. 3onedata Industrial Ethernet Switch IES7110-2GS-4F (plus terminal block) x1
  2. Instrukcja obsługi x1
  3. Dołączona płyta CD x1
  4. Certyfikat jakości x1
  5. Karta gwarancyjna x1
  6. Kabel konsoli DB9 to RJ45 x1
  7. Zestaw do montażu na szynie DIN (opcjonalny montaż naścienny)
Wymiary:
Przemysłowy switch 10 portowy IES7110-2GS-4F
Główne parametry techniczne
Ethernet4x 10/100BaseT(X)
I/O1x wyjście przekaźnikowe
Rodzaj światłowoduJednomodowy, Wielomodowy
Porty Światłowodowe2x 10/100/1000Base (SFP), 4x 10/100Base-FX
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-40°C do 75°C
Napięcie wejściowe12~48VDC (redundantne)