Przemysłowy zarządzalny, 10-portowy switch - IES7110-3GS
IES7110-3GS to Przemysłowy zarządzalny, 10-portowy switch, temp. -40…75°C, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: IES7110-3GS
Cechy:
  • Obsługa 7 portów 10 / 100Base-T (X) i 3 sloty Gigabit SFP
  • Pierścień SW (czas regeneracji <20 ms przy pełnym obciążeniu)
  • VLAN na bazie portów, IEEE 802.1Q VLAN dla ułatwienia planowania sieci
  • Port Trunking dla optymalnego wykorzystania przepustowości
  • Funkcja blokady portu do blokowania nieautoryzowanego dostępu w oparciu o adres MAC
  • Dublowanie portów do debugowania online
  • Zarządzanie przepustowością zapobiega nieprzewidywalnemu statusowi sieci
  • Łącze portu, sygnalizacja alarmu uszkodzenia / nienormalności pierścienia
  • Wytrzymała metalowa obudowa ze stopniem ochrony IP40
  • Redundantne zasilanie 24VDC (12V~48VDC)
  • Montaż na szynę DIN lub na ścianę
Specyfikacja:
Technologia
  • Standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1p, IEEE802.1D, IEEE802.1W
  • Protokoły: ARP, ICMP, TCP, DHCP, DNS, HTTP, Telnet, SW-Ring, RSTP, SNMP
  • Kontrola przepływu: IEEE802.3x, kontrola przepływu oparta na ciśnieniu wstecznym
Funkcje
  • SW-Ring: Single, Couple, Chain, Dual homing
Atrybuty wymiany
  • 100M prędkość przekazywania: 148810pps
  • 1000M maksymalna prędkość filtra: 1488100pps
  • Tryb przesyłania: przechowywanie i przekazywanie
  • Przepustowość systemu: 7.4G
  • Tabela adresów MAC: 8K
  • Pamięć: 1M
Interfejs
  • Port światłowodowy 1000M: 1000Base-FX (Port SFP)
  • Port konsoli: debugujący port szeregowy wykonuje komendę CLI
  • Port alarmu:
    • 2-bitowe 7.62mm złącze śrubowe
    • 1-kanałowe wyjście przekaźnikowe alarmu
    • Zdolność obciążenia: 1A@24VDC
Odległość transmisji
  • Skrętka: 100M(standard CAT5/CAT5e cable)
Diody LED
  • Wskaźnik pracy: Run
  • Wskaźnik interfejsu: Link (1~7/G1~G3)
  • Wskaźnik zasilania: PWR1, PWR2
  • Wskaźnik alarmu: Alarm
Zasilanie
  • Napięcie wejściowe: 12~48VDC
  • Złącze: 4-bitowe złącze śrubowe
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem: 4.0A(DC) lub 5.0A(AC)
  • Podwójny redundantny zasilacz
  • Ochrona przed odwrotną polaryzacją
Środowiskowe
  • Temperatura pracy: -40°C ~ 75°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C ~ 85°C
  • Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Mechaniczne
  • Obudowa: Metalowa obudowa ze stopniem ochrony IP40
  • Montaż: na szynę DIN lub montaż na ścianę
  • Wymiary (WxHxD): 138mm x 53mm x 110mm
Standady przemysłowe
  • EMI: FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A
  • EMS:
    • EN61000-4-2 (ESD), Level 4
    • EN61000-4-3 (RS), Level 3
    • EN61000-4-4 (EFT), Level 4
    • EN61000-4-5 (Surge), Level 4
    • EN61000-4-6 (CS), Level 3
    • EN61000-4-8, Level 5
  • Shock: IEC 60068-2-27
  • Free fall: IEC 60068-2-32
  • Vibration: IEC 60068-2-6
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, UL508 (Pending)
Gwarancja producenta: 5 lat
W zestawie:
  1. 3onedata Industrial Ethernet Switch IES7110-3GS (plus terminal block) x1
  2. Instrukcja obsługi x1
  3. Dołączona płyta CD x1
  4. Certyfikat jakości x1
  5. Karta gwarancyjna x1
  6. Kabel DB9 na RJ45 x1
  7. Zestaw do montażu na szynie DIN (opcjonalny montaż na ścianę)
Wymiary:
Przemysłowy switch zarządzalny IES7110-3GS
Główne parametry techniczne
Ethernet7x 10/100BaseT(X)
I/O1x wyjście przekaźnikowe
Rodzaj światłowoduJednomodowy, Wielomodowy
Porty Światłowodowe3x 10/100/1000Base (SFP)
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-40°C do 75°C
Napięcie wejściowe12~48VDC (redundantne)