Menu
Your Cart

Znajdź produkty T3 HARDWARE SOLUTIONS w najniższych cenach.

Zdjęcie T3 HARDWARE SOLUTIONS

BRM01
5-10 dni
Producent: T3 HARDWARE SOLUTIONS Model: BRM01
Moduł przekaźnikowy z buforem bezpieczeństwa. Moduł ten jest kombinacją elementów elektromagnetycznych i zwalniających przekaźnik, które zapewniają optymalne sterowanie napięciem dowolnego typu, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i skuteczności.Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania w mechanizmach SOFTSTART.Cechy:Nie występuje sklejanie styków niezależnie od obciążeniaBrak zakłóceń indukcyjnych przy załączeniu cewkiMak..
0.00 zł
T3 Lite KNX
5-10 dni
Producent: T3 HARDWARE SOLUTIONS Model: T3 Lite KNX
Komputer przemysłowy, rejestrator z funkcją modułu telemetrycznego T3 Lite KNX. T3 Lite KNX to seria komputerów do automatyki budynków, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb, wybierając spośród dostępnych opcji.Cechy:Zaprojektowany z myślą o potrzebach automatyki, telekomunikacji, zdalnego nadzoru i monitoringuW pełni konfigurowalna platforma - można skonfigurować opcje sprzętowe urządzeniaPełna gama interfejsów komunikacyjnych, w tym mo..
0.00 zł
T3 X5 Compact
5-10 dni
Producent: T3 HARDWARE SOLUTIONS Model: T3 X5 Compact
Przemysłowy kompaktowy komputer T3 X5 Compact. T3HS X5 Compact to seria komputerów przemysłowych zasilanych najnowszym procesorem Intel® Atom™ - X5 Cherry Trail. Komputer ten jest najlepszym wyborem dla inteligentnego systemu M2M jako inteligentnej bramy IoT.Cechy:Bogaty zestaw interfejsów: 2x RS-232, 2x RS-485, 1-Wire, USB3.0, Gigabit LANSilna łączność bezprzewodowa: GPRS/3G/LTE, WiFi, BluetoothSpecyficzne moduły na żądanieZaprojektowany z myślą..
0.00 zł
M-BUS S M-BUS S
W magazynie
Producent: T3 HARDWARE SOLUTIONS Model: M-BUS S
T3 M-Bus S to przezroczysty przemysłowy konwerter MBus na RS232/RS485, master M-Bus do 10 slaveów. Urządzenie działa jako master po stronie M-Bus i pozwala na podłączenie maksymalnie do 10 odbiorników (slave) M-Bus. M-Bus (Meter-Bus) jest europejskim standardem odczytu szerokiej gamy liczników konsumpcyjnych. Ponieważ M-Bus składa się z warstwy protokołu oraz interfejsu elektrycznego w większości przypadków do odczytu licznika wyposażonego w M-Bu..
257.30 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.