komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

URZĄDZENIA SIECIOWE

Urządzenia sieciowe to szeroko pojęta kategoria produktów, pozwalających na tworzenie rozległych, przemysłowych sieci Ethernetowych i światłowodowych. W naszej ofercie znajdują się konwertery światłowodowe, serwery portów szeregowych oraz switche przemysłowe.


Kategorie:

Produkty porównywane (0)


ICP222-2F-2CI

ICP222-2F-2CI

Przemysłowy serwer urządzeń CAN z 2 portami CAN-Bus na 2 porty 100 Base-FX Ethernet. ICP222-2F-2CI to prz..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

IEM7110-2G-4D-2C

IEM7110-2G-4D-2C

Przemysłowy wbudowany Switch Ethernet z 8-portowym modemem Fast Ethernet, 2 portami Gigabit Ethernet, 4 p..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

MES5000

MES5000

Zarządzalny Przemysłowy przełącznik Ethernetowy z montażem do szafy RACK. Seria MES5000 to 28-portowe prz..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

NWA-6300

NWA-6300

Urządzenie bezpieczeństwa sieci z procesorem Intel® Bay Trail. NWA-6300 to bezwentylatorowe urządzenie be..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

NWA-6500

NWA-6500

Urządzenie bezpieczeństwa sieci bez wentylatora z procesorem Intel® Denverton. Seria NWA-6500 to bezwenty..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 2-3 tygodnie

RAK-100

RAK-100

Serwer przemysłowy do montażu w 19-calowej szafie Rack z procesorem Intel® Skylake / Kaby Lake S. Seria R..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW1815

SW1815

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, wielomodowy, 850nm, odległość transmisji 550m. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, ..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW2825I

SW2825I

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, wielomodowy, 1310nm, odległość transmisji 2km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae, ..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW3825I-342

SW3825I-342

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 10km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae,..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW3825I-442

SW3825I-442

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae,..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW3825I-542

SW3825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1310nm, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae,..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW4825I-542

SW4825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae,..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW4825I-742

SW4825I-742

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 80km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae,..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SW4825I-942

SW4825I-942

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednomodowy, 1550nm, odległość transmisji 120km. Cechy:Obsługa IEEE802.3ae..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB3825I

SWB3825I

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1310/RX1550, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-442

SWB4825I-442

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1310, odległość transmisji 20km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-542

SWB4825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-642

SWB4825I-642

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 60km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB4825I-742

SWB4825I-742

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1550/RX1490, odległość transmisji 80km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB5825I-542

SWB5825I-542

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1490/RX1550, odległość transmisji 40km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB5825I-642

SWB5825I-642

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1490/RX1550, odległość transmisji 60km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

SWB5825I-742

SWB5825I-742

Przemysłowy moduł Gigabit SFP, jednowłóknowy, TX1490/RX1550, odległość transmisji 80km. Cechy:Obsługa IEE..


Cena: Na zapytanie Dostawa: 5-10 dni

Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord RJ45 - 1M

Patchcord Ethernetowy RJ45, kat. 6, FTP, 1 metr długości, szary (PP6-1M). Specyfikacja: Kolor: SzaryDługo..


Cena: 13,08 zł Dostawa: 2-3 dni

Kabel RJ-45 na DB9 RS-232

Kabel RJ-45 na DB9 RS-232

Kabel RJ-45 na DB9 RS-232. Długość kabla 2m. ..


Cena: 17,44 zł Dostawa: 5-10 dni

Kabel RJ-45 na DB9 RS-232/422/485

Kabel RJ-45 na DB9 RS-232/422/485

Kabel RJ-45 na DB9 RS-232/422/485. Długość kabla 2m. ..


Cena: 17,44 zł Dostawa: 5-10 dni

RBPOE

RBPOE

Kabel zasilający PoE przez port Ethernet. Podstawowy kabel zasilający pasywny PoE do zasilania urządzeń P..


Cena: 17,44 zł Dostawa: 5-10 dni

RBGPOE

RBGPOE

PoE injector poprzez port Gigabit Ethernet. Adapter Gigabit PoE umożliwiający podłączenie dowolnego urząd..


Cena: 26,16 zł Dostawa: 5-10 dni

SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 1M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 1 metr długości. Patchc..


Cena: 26,16 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M

SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M

Jednomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D, 1 metr długości. Patch..


Cena: 26,16 zł Dostawa: 2-3 dni

RB2011 mount

RB2011 mount

Zestaw do montażu ściennego RB2011. Zestaw do montażu ściennego RB2011 (kod produktu RBWMK) zabezpiecza i..


Cena: 30,52 zł Dostawa: 5-10 dni

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

SC/UPC-SC/UPC, MM, 2M

Wielomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex MM 50/125 OM2, 2 metry długości. Patch..


Cena: 30,52 zł Dostawa: 2-3 dni

SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M

SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M

Jednomodowy patchcord światłowodowy Qoltec SC/UPC - SC/UPC simplex SM 9/125 G652D, 2 metr długości. Patch..


Cena: 30,52 zł Dostawa: 2-3 dni

Konwerter 48V do 24V

Konwerter 48V do 24V

To urządzenie umożliwia użycie dowolnego źródła 48 V PoE (w tym pasywnego PoE, Telecom PoE, 802.3af i 802..


Cena: 87,20 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100-M

Model1100-M

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temperatura ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 140,96 zł 98,54 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-S

Model1100-S

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 145,41 zł 100,28 zł Dostawa: 1-2 dni

NPM301

NPM301

Ekonomiczny serwer portów szeregowych w wersji do zabudowy, zasilanie 3.3VDC TTL. Do konfiguracji serwera..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 100,28 zł Dostawa: 1-2 dni

NPM301Z

NPM301Z

Wbudowany serwer portów szeregowych w wersji do zabudowy, zasilanie 5VDC TTL. Do konfiguracji serwera wym..


Cena: 100,28 zł Dostawa: 5-10 dni

mUPS

mUPS

PoE injector z możliwością wykonywania kopii zapasowej akumulatora za pomocą złącza akumulatora 12 V. Dzi..


Cena: 104,64 zł Dostawa: 5-10 dni

FTC

FTC

Media konwerter Gigabit Ethernet PoE na światłowodowy port SFP w obudowie wodoszczelnej. FTC jest prostym..


Cena: 139,52 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100-SS

Model1100-SS

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisja do 20 ..


Cena: 158,49 zł 141,26 zł Dostawa: 5-10 dni


Przeglądasz 1 do 40 z 433 (11 stron)