HDR-100-24 - Przemysłowy zasilacz impulsowy z montażem na szynę DIN
HDR-100-24 to Przemysłowy zasilacz impulsowy z montażem na szynę DIN, temp. -30…70°C.
5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: MeanWell
  • Model: HDR-100-24
Przemysłowy zasilacz impulsowy z montażem na szynę DIN.
Zasilacz na szynę DIN z napięciem wyjściowym 24VDC, mocą wyjściową 92W, prądem 3.83A, regulacją napięcia wyjściowego DC, chłodzony pasywnie.
Cechy:
  • Ultra cienka konstrukcja o szerokości 70 mm
  • Uniwersalne wejście: 85 ~ 264VAC (dostępne 277VAC)
  • Pobór mocy bez obciążenia < 0.3W
  • Regulacja napięcia wyjściowego DC
  • Zabezpieczenia: Zwarcie / przeciążenie / nadmierne napięcie
  • Chłodzenie przez konwekcję wolnego powietrza (temperatura pracy od -30°C do 70°C)
  • Wyjście:
    • Napięcie wyjściowe: 24V
    • Zakres prądu: 0 ~ 3.83A
    • Moc znamionowa: 92W
  • Zakres napięć wejściowych: 85 ~ 264VAC (dostępny 277VAC); 120 ~ 370VDC (dostępny 390VDC)
Ochrona
  • Przeciążenie: 110 ~ 145% znamionowej mocy wyjściowej
  • Przepięcie: 30 ~ 36V
Wygląd
  • Waga: 270 g
  • Wymiary (W x D x H): 70 mm x 54.5 mm x 90 mm
  • MTBF: 856.500 h
  • Temperatura pracy: -30°C ~ 70°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C ~ 85°C
  • Wilgotność: 220% do 90% podczas pracy; 10% do 95% podczas przechowywania
Gwarancja: 36 miesięcy
KOD PRODUKTU: HDR-100-24
Główne parametry techniczne
Moc92W
Prąd wyjściowy3.83A
Napięcie wyjściowe24VDC
Stopień ochrony IPIP20
Temperatura pracy-30°C do 70°C
Napięcie wejściowe85~264VAC, 120~370VDC