GW1101-1DI(3IN1) - Przemysłowa brama Modbus RTU/ASCII na Modbus TCP
GW1101-1DI(3IN1)-DB-P(12-48VDC) to Przemysłowa brama Modbus RTU/ASCII na Modbus TCP, temp. -40…75°C, montaż ścienny, zasilanie 12–48VDC.
6 lat gwarancji 5-10 dni
  • Dostępność: 5-10 dni
  • Producent: 3onedata
  • Model: GW1101-1DI(3IN1)-DB-P(12-48VDC)
Cechy:
  • Obsługuje 1 port szeregowy 3IN1 DB9 i 1 interfejs Ethernet 10/100Base-T(X)
  • Obsługa konwersji między protokołem Modbus RTU/ASCII i Modbus TCP
  • Obsługa RTU Master, RTU Slave, ASCII Master, ASCII Slave i innych trybów pracy
  • Obsługa wejścia zasilania 12 ~ 48VDC
  • Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40~75°C
Specyfikacja:
Ethernet
  • Standardy: 10Base-T, 100Base-TX
  • Protokoły: Modbus TCP, TCP, IP, UDP, ARP, HTTP, TELNET, SNMP, ICMP, DHCP, DNS
  • Szybkość: Automatyczna kontrola przepływu 10/100M, MDI/MDI-X Autotunning
  • Ilość interfejsu: 1
  • Forma interfejsu: RJ45
  • Tryb dupleksu: Autoadaptacja w trybie pełnego/półdupleksu
Port szeregowy
  • Standardy: EIA RS-232C, RS-485, RS-422
  • Protokoły: Modbus RTU/ASCII
  • Ilość portów szeregowych: 1 3w1 port szeregowy
  • Sygnał RS-232: DSR, RTS, GND, TXD, RXD,CTS, DTR
  • Sygnał RS-485: D+, D-, GND
  • Sygnał RS-422: T+, T-, GND, R+, R-
  • Szybkość transmisji: 110-115200bps
  • Bit danych: 7bit, 8bit
  • Bit parzystości: None, Even, Odd, Space, Mark
  • Bity stopu: 1bit, 2bit
  • Forma interfejsu: DB9
  • Kontrola przepływu:: RTS/CTS, DTR/DSR, XON/XOFF
  • Pull high/low resistor dla RS-485: 4.7kΩ
  • Wytrzymałość izolacji elektromagnetycznej: 3KVDC/2KVrms
  • Tryb pracy: RTU Master, RTU Slave, ASCII Master and ASCII Slave
Metoda konfiguracji
Bezpieczeństwo
Wskaźnik
  • Wskaźnik zasilania, wskaźnik pracy, wskaźnik portu Ethernet, wskaźnik portu szeregowego
Zasilanie
  • 12~48VDC, 3-stykowe listwy zaciskowe o rozstawie 5,08 mm
  • Brak polaryzacji zasilania
Pobór energii
  • Bez obciążenia: 0.9W@12VDC
  • Pełne obciążenie: 1.1W@12VDC
Środowisko pracy
  • Temperatura pracy: -40°C ~ 75°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C ~ 85°C
  • Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Cechy fizyczne
  • Obudowa: ochrona IP40, metal
  • Montaż: montaż na ścianie
  • Wymiary (W x H x D): 97mm×110mm×25mm
  • Waga: 297g
Standardy przemysłowe:
  • IEC 61000-4-2 (ESD, wyładowania elektrostatyczne), Level 4
    • Wylot powietrza: ±15kV
    • Wyładowanie kontaktowe: ±8kV
  • IEC 61000-4-4 (EFT, szybkie przejście elektryczne), Level 3
    • Zasilanie: ±2kV
    • Sygnał: ±1kV
  • IEC 61000-4-5 (Przepięcie), Level 3
    • Zasilanie: tryb wspólny±2kV, tryb różnicowy±1kV
    • Sygnał: tryb wspólny±1kV, tryb różnicowy±1kV
  • Wstrząs: IEC 60068-2-27
  • Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
  • Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikat: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lata
Główne parametry techniczne
Ethernet1x 10/100BaseT(X)
Port szeregowy1x RS-232/422/485
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP40
Temperatura pracy-40°C do 75°C
Napięcie wejściowe12~48VDC