EISK5-100TH - 5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play
EISK5-100TH to 5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play, temp. 0…60°C, montaż DIN, zasilanie 24VAC, certyfikaty CE/ROHS/UL.
EISK5-100TH - 5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu
3 lata gwarancji 5-10 dni
5-portowy przemysłowy przełącznik diagnostyczny Plug and Play do debugowania protokołu.
Cechy:
  • Funkcja Plug-and-Play
  • 5 portów 10/100BaseT(X) Ethernet
  • Osłonione złącza RJ-45
  • Automatyczna negocjacja prędkości i dupleksu
  • Auto-MDIX obsługuje inwersję kabla
  • Montaż na szynie DIN
  • Wytrzymała metalowa obudowa
  • Zasilanie 24 VAC / VDC
Specyfikacja:
Komunikacja Ethernet
  • Szybkość transmisji danych IEEE 802.3 10/100 Mbps przy użyciu złączy RJ-45, 100 m (maks.)
Diody LED
  • Moc: zielony = zasilanie w porządku
  • Diody LED "L":
    • Zielony = ustanowiona komunikacja 100 Mb/s
    • Żółty = ustanowiona komunikacja 10 Mb/s
    • Miga = występują transmisje danych
  • Diody LED "D":
    • Zielony = ustanowiona komunikacja w trybie pełnego dupleksu
    • Off = Połączenie half-duplex zostało ustanowione
Zasilanie
  • 10–36 VDC 3 W lub 24 VAC ±10% 7 VA 47–63 Hz
Środowiskowe
  • Temperatura pracy: 0°C do 60°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C
  • Wilgotność: 10–95%, bez kondensacji
Mechaniczne
  • Wymiary: 100 mm x 26 mm x 70 mm
  • Waga przesyłki: 0.45 kg
  • Stopień ochrony IP: IP30
  • Montaż: TS-35 szyna DIN
Certyfikaty:
  • CE Mark; CFR 47, Part 15 Class A; RoHS
  • Urządzenia przemysłowe UL 508
Gwarancja producenta: 5 lat
Główne parametry techniczne
Ethernet5x 10/100BaseT(X)
Cechy przemysłowe
ObudowaMetalowa
Stopień ochrony IPIP30
Temperatura pracy0°C do 60°C
Napięcie wejściowe10~36VDC, 24VAC