Menu
Your Cart

Switche z normą UL864 (przeciwpożarowa)

Switch przemysłowy z normą UL864 (ppoż)

Ta kategoria zawiera switche przemysłowe zgodne z przeciwpożarową normą UL864, dedykowane do instalacji w systemach przeciwpożarowych Switch z normą UL864 charakteryzuje się listą cech, które gwarantują bezpieczne i stabilne wykorzystanie urządzeń w systemach ppoż., oznacza to np. zgodność ze standardami: NFPA 12 (gaszenie dwutlenkiem węgla), NFPA 15 (systemy stałego rozpylania wody do ochrony przeciwpożarowej) czy NFPA 92A (zalecana praktyka dla systemów kontroli dymu).

Poznaj lepiej switch z normą przeciwpożarową z naszej oferty

Switche z certyfikatem UL864, można podzielić w zależności od ilości portów, typu obudowy, montażu oraz zakresu temperatur pracy. Każdy switch zgodny z normą UL864 dostępny w naszej ofercie posiada łatwy montaż na szynę DIN lub do szafy RACK, możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od nawet -40°C do 85°C.

Wybierając naszą ofertę zyskujesz:

  • wsparcie specjalisty z branży switchów przemysłowych przy zakupie urządzenia
  • nawet do 3 lat gwarancji na wybrane produkty
  • pomoc techniczną przy wdrożeniu swojego projektu
  • niezawodne produkty renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach
  • darmowe testy wybranych switchów

Wybierz switch przemysłowy z UL864, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem produktu:

EIS8-100T
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EIS8-100T
Przemysłowy niezarządzalny Switch Ethernet z 8 portami Fast Ethernet. Wszystkie modele przemysłowych switchy z łączem Ethernet oferują zgodność z normą UL 864 jako jednostki sterujące komponentami i akcesoria do systemów przeciwpożarowych. Każdy port z portem skrętki automatycznie optymalizuje szybkość transmisji danych do 10 Mb/s lub 100 Mb/s. Szybkość transmisji danych portów światłowodowych jest ustalona na 100 Mb/s. Każdy port negocjuje stero..
4,406.05 zł
EIS6-100TF
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: EIS6-100TF
Przemysłowy niezarządzalny switch Ethernet z 4 portami Fast Ethernet i 2 portami światłowodowymi. Wszystkie modele przemysłowych switchy z łączem Ethernet oferują zgodność z normą UL 864 jako jednostki sterujące komponentami i akcesoria do systemów przeciwpożarowych.Każdy port z portem skrętki automatycznie optymalizuje szybkość transmisji danych do 10 Mb/s lub 100 Mb/s. Szybkość transmisji danych portów światłowodowych jest ustalona na 100 Mb/s..
5,760.27 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.