komunikacja przemysłowa
NP301
F-R100
BlueEyes oprogramowanie wizyjne
IES2005-5T-P48

Czas trwania gwarancji na produkty

Czas trwania gwarancji na produkty

W zależności od kategorii produktu oraz jego producenta, urządzenia posiadają od 12 miesięcy do nawet 5 lat gwarancji, w czasie której wszystkie naprawy oraz wymiany dokonywane są przez nas lokalnie w głównej siedzibie. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na produkty, których okres podstawowej gwarancji wynosi maksymalne 3 lata. Warunki przedłużenia gwarancji i jej koszt jest różny w zależności od kategorii produktu oraz producenta. Szczegóły mogą Państwo indywidualnie ustalić z naszym DZIAŁEM HANDLOWYM.

Długość gwarancji dowolnego produktu dostępnego w naszym sklepie można sprawdzić w zakładce "specyfikacja", w kolumnie "gwarancja producenta".

Jeśli produkt ulegnie uszkodzeniu w okresie gwarancyjnym uprzejmie prosimy o wypełnienie zgłoszenia serwisowego dostępnego pod linkiem: ZGŁOSZENIE SERWISOWE. Po wypełnieniu formularza należy odesłać uszkodzone urządzenie na adres głównej siedziby podany zakładce kontakt lub skontaktować się z naszym działem logistyki w celu umówienia odbioru uszkodzonego urządzenia przez kuriera wysłanego na nasze zlecenie.

W przypadku większości produktów świadczymy również usługę naprawy pogwarancyjnej. Jej wycena i warunki ustalane są indywidualnie z działem serwisowym.

Inne przydatne informacje: