Menu
Your Cart

Inteligentne systemy operacyjne

Złożoność procesów operacyjnych występujących w szpitalach i placówkach medycznych sprawia, że coraz częściej wprowadzają one scentralizowane systemy zarządzania działaniami przeprowadzanymi na terenie placówek. Smart szpital to placówka korzystająca w pełni z rozwiązań najnowszej technologii i czerpiący z tego korzyści. Monitorowanie i zarządzanie kluczowymi procesami sprawia, że działanie pracowników szpitala jest bardziej wydajne.

Inteligentny szpital to lepsze zarządzanie i wzrost jakości

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i automatyzacji procesów system operacyjny zyskuje rozwiązania, które pozwalają na inteligentne zarządzania, wspieranie kluczowych procesów oraz umożliwiają komunikację użytkownika z systemem. Rozwiązania smart działają od momentu przyjęcia pacjenta do szpitala, przez diagnostykę i jego hospitalizacje. Zbierane dane w wirtualnej chmurze pozwalają na rozdysponowanie odpowiednio zadań, pozwalają na szybsze zdiagnozowanie czy wykonywanie zabiegów w lepszej jakości. System obrazowania medycznego czy diagnozowania przez wykorzystywanie urządzeń opartych na najnowszych technologiach pozwala postawić szybciej i trafniej prawidłową diagnozę. Wszystkie tego typu zmiany wpływają realnie na działanie placówki, poprawiają jej wydajność i zmniejszając wydatki jednocześnie podnosząc komfort pracy i jakość obsługi pacjentów.

Polecane produkty:ELO 2401LM ELO 2401LM
2-3 tygodnie
Producent: ELO Touch Solutions Model: ELO 2401LM
24-calowy przemysłowy monitor dotykowy LCD, wyposażony w sterownik dotykowy USB. 24-calowy ekran dotykowy Elo 2401LM zapewnia interaktywne rozwiązanie dla pracowników służby zdrowia i pacjentów. Bogaty w funkcje, 24-calowy ekran dotykowy oferuje profesjonalną, najwyższej klasy optyczną wydajność dzięki technologii dotykowej Elo, która jest przeznaczona dla profesjonalistów, wymagających niezawodności i elastyczności wejść. Zgodny z wieloma certyf..
0.00 zł
QDSP-3000 QDSP-3000
2-3 tygodnie
Producent: Quanmax Model: QDSP-3000
Komputer do przemysłowych aplikacji multimedialnych z procesorem Intel® Skylake DT. QDSP-3000 to komputer typu BOX PC z najnowszym procesorem 6 Generacji Intel® Skylake Core™ ze zintegrowaną kartą graficzną Intel® HD Graphics 530. W połączeniu z różnymi interfejsami audio / video, w tym 2x HDMI2.0, 1x DP, 1x Line-In, 1x line-out, 1x wejście mikrofonowe i 1x S / PDIF jest to idealna platforma dla wideo i grafiki wymagających aplikacji, takich jak ..
0.00 zł
SK303 SK303
W magazynie
Producent: Inputel Model: SK303
Silikonowa klawiatura przemysłowa z 87 klawiszami. Ochrona IP68.Model SK303 to silikonowa klawiatura firmy INPUTEL o strukturze antybakteryjnej. Klawiatura ta posiada najwyższy stopień ochrony IP68 co oznacza, że jest odporna na zalania oraz zapylenia i można ją myć bez obaw o uszkodzenie. Model tej sylikonowej klawiatury ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i wodoodporne może być stosowany w szpitalach, ośrodkach medycznych, laboratori..
357.81 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.