Menu
Your Cart

System obrazowania medycznego

System obrazowania medycznego:

 • Duże rozdzielczości ekranów z wysoką grafiką pozwalające na wyświetlenie obrazu najwyższej jakości
 • Powłoka ochrona pozwalająca na dezynfekcje powierzchni
 • Możliwość konfigurowania gniazd odpowiednio zabezpieczanych pozwala na podłączenie innych urządzeń medycznych
 • ELO 2401LM ELO 2401LM
  2-3 tygodnie
  Producent: ELO Touch Solutions Model: ELO 2401LM
  24-calowy przemysłowy monitor dotykowy LCD, wyposażony w sterownik dotykowy USB. 24-calowy ekran dotykowy Elo 2401LM zapewnia interaktywne rozwiązanie dla pracowników służby zdrowia i pacjentów. Bogaty w funkcje, 24-calowy ekran dotykowy oferuje profesjonalną, najwyższej klasy optyczną wydajność dzięki technologii dotykowej Elo, która jest przeznaczona dla profesjonalistów, wymagających niezawodności i elastyczności wejść. Zgodny z wieloma certyf..
  0.00 zł
  QDSP-3000 QDSP-3000
  2-3 tygodnie
  Producent: Quanmax Model: QDSP-3000
  Komputer do przemysłowych aplikacji multimedialnych z procesorem Intel® Skylake DT. QDSP-3000 to komputer typu BOX PC z najnowszym procesorem 6 Generacji Intel® Skylake Core™ ze zintegrowaną kartą graficzną Intel® HD Graphics 530. W połączeniu z różnymi interfejsami audio / video, w tym 2x HDMI2.0, 1x DP, 1x Line-In, 1x line-out, 1x wejście mikrofonowe i 1x S / PDIF jest to idealna platforma dla wideo i grafiki wymagających aplikacji, takich jak ..
  0.00 zł
  SK303 SK303
  W magazynie
  Producent: Inputel Model: SK303
  Silikonowa klawiatura przemysłowa z 87 klawiszami. Ochrona IP68.Model SK303 to silikonowa klawiatura firmy INPUTEL o strukturze antybakteryjnej. Klawiatura ta posiada najwyższy stopień ochrony IP68 co oznacza, że jest odporna na zalania oraz zapylenia i można ją myć bez obaw o uszkodzenie. Model tej sylikonowej klawiatury ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i wodoodporne może być stosowany w szpitalach, ośrodkach medycznych, laboratori..
  366.32 zł
  Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
  Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.