Menu
Your Cart

Przemysłowe routery 3G (EDGE)

Urządzenia do komunikacji w standardzie 3G (EDGE) do zastosowań w przemyśle, M2M i IoT. Przemysłowe routery dostępne w ofercie zapewniają wysoką przepustowość i cechuje je duża klasa niezawodności. Komunikacja 3G oferuje znacznie większą prędkość, niż poprzednia 2G. Większość modeli ma możliwość montażu na szynie DIN, posiada metalową obudowę i ma rozszerzony zakres temperatury pracy. Dzięki tym cechą routery mogą być stosowane w zmiennych i trudnych warunkach przemysłowych bez obaw o uszkodzenie. Na wszystkie urządzenia dostępne w ofercie udzielana jest gwarancja, dodatkowo oferujemy pomoc techniczną przy wdrożeniu produktu.

F3X26Q-FL-3G F3X26Q-FL-3G
W magazynie
Producent: Four-Faith Model: F3X26Q-FL-3G
Ekonomiczny router przemysłowy 2G/3G z jednym portem Ethernet, Wi-Fi i opcjonalnym dual-SIMem. F3X26Q to router przemysłowy doskonale spełniający funkcję bramy IoT. Router korzysta z publicznej sieci komórkowej GPRS/CDMA/WCDMA, co w połączeniu z wysokiej klasy modemem zapewnia wysoką przepustowość oraz niezawodność urządzenia. Routery wspierają technologię tunelowania VPN, w tym PPTP, L2TP, IPSEC, OPENVPN oraz GRE. Wzmocniona konstrukcja routerów..
609.86 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.