Menu
Your Cart

Routery przemysłowe z obsługą Modbusa

Przemysłowy router LTE z Modbusem

Przemysłowe routery LTE z modbusem to urządzenia, które w sieci mogą pracować ze sterownikami komunikującymi się dzięki protokołowi modbus. Daje to wiele możliwości rozbudowy sieci i komunikowania ze sobą maszyn przemysłowych bez konieczności tworzenia drogiego i niepraktycznego okablowania. W tej kategorii znajdują się wyłącznie przemysłowe urządzenia renomowanych światowych marek, każdy model routera LTE z modbusem dostępny w naszym sklepie charakteryzuję się wysoka odpornością na wstrząsy i zalania, stabilną praca, wysoką wydajnością procesora i modemu oraz szeroką gamą schematów tunelowania. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie internetowo lub telefonicznie!

F3X26Q-FL-3G F3X26Q-FL-3G
W magazynie
Producent: Four-Faith Model: F3X26Q-FL-3G
Ekonomiczny router przemysłowy 2G/3G z jednym portem Ethernet, Wi-Fi i opcjonalnym dual-SIMem. F3X26Q to router przemysłowy doskonale spełniający funkcję bramy IoT. Router korzysta z publicznej sieci komórkowej GPRS/CDMA/WCDMA, co w połączeniu z wysokiej klasy modemem zapewnia wysoką przepustowość oraz niezawodność urządzenia. Routery wspierają technologię tunelowania VPN, w tym PPTP, L2TP, IPSEC, OPENVPN oraz GRE. Wzmocniona konstrukcja routerów..
619.07 zł
F3X26Q-FL-4G F3X26Q-FL-4G
W magazynie
Producent: Four-Faith Model: F3X26Q-FL-4G
Ekonomiczny router przemysłowy LTE z jednym portem Ethernet, Wi-Fi i opcjonalnym dual-SIMem. F3X26Q to router przemysłowy doskonale spełniający funkcję bramy IoT. Router korzysta z publicznej sieci komórkowej GPRS/CDMA/WCDMA/EVDO/LTE, co w połączeniu z wysokiej klasy modemem zapewnia wysoką przepustowość oraz niezawodność urządzenia.Routery wspierają technologię tunelowania VPN, w tym PPTP, L2TP, IPSEC, OPENVPN oraz GRE. Wzmocniona konstrukcja ro..
643.25 zł
F-R100-FL F-R100-FL
W magazynie
Producent: Four-Faith Model: F-R100-FL
Przemysłowy router LTE z WiFi, 4x Ethernet, 2x SMA, 2x DI, 2x DO, 1x wyjście przekaźnikowe, opcjonalnie: GPS, dual-sim z opcją failover, dual-sim z opcją balancing and bounding.Przemysłowy router LTE four-faith F-R100 to seria inteligentnych routerów komórkowych zaprojektowanych do aplikacji wymagających bezawaryjnej łączności. przemysłowy router LTE zapewnia bezpieczne, niezawodne połączenie z internetem dla aplikacji zdalnego dostępu takich jak..
1,088.21 zł
F-R200-FL F-R200-FL
W magazynie
Producent: Four-Faith Model: F-R200-FL
Przemysłowy router LTE z WiFi, 4x Gigabit Ethernet, 2x SMA, 2x DI, 2x DO, 1x wyjście przekaźnikowe, opcjonalnie: GPS, dual-sim z opcją failover, dual-sim z opcją balancing and bounding.Przemysłowy router LTE four-faith F-R200 to seria inteligentnych routerów komórkowych z gigabitowymi portami Ethernet, zaprojektowanych do aplikacji wymagających bezawaryjnej łączności. Przemysłowy router LTE zapewnia bezpieczne, niezawodne połączenie z internetem ..
1,247.82 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.