Menu
Your Cart

Akcesoria do przemysłowych modułów I/O

Akcesoria do modułów IO

Ta kategoria zawiera akcesoria do przemysłowych modułów IO (wejść/wyjść). Moduły IO przeznaczone są do rozszerzania istniejących systemów o dodatkowe zasoby wejść oraz wyjść cyfrowych/analogowych/temperaturowych. Moduły IO to kompaktowe urządzenia z możliwością montażu na szynę DIN, które można rozszerzyć o dodatkowe moduły, akcesoria. Akcesoria do modułów IO zapewniają większą funkcjonalność w zakresie kontroli dostępu, monitorowania alarmów i zintegrowanych aplikacji bezpieczeństwa.

Co można u Nas znaleźć?

W ofercie przygotowaliśmy akcesoria do modułów IO, które mogą zapewnić lepszą wydajność i użyteczność. Można znaleźć takie rzeczy jak taśmy do łączenia modułów IO, przewody do programowania produktów lub inne.

Wybierz akcesoria do modułów IO, które Cię interesują i zapoznaj się z dostępnymi ofertami:

MINI USB
2-3 dni
Producent: Aspar Model: MINI USB
Przewód do programowania produktów firmy SFAR. Moduły I/O z MODBUSPrzetworniki temperatury programowalneDługość przewodu 1m lub 1.8m..
0.00 zł
MOD-QC MOD-QC
2-3 dni
Producent: Aspar Model: MOD-QC
Taśma do łączenia modułów Modbus I/O serii SLIM. Taśma do łączenia modułów Modbus I/O serii SLIM poprzez gniazdo Quick Connector, w które wyposażony jest każdy moduł serii SLIM.Przenosi z modułu na moduł:Zasilanie poszczególnych modułówRS-485Wystarczy podać zasilanie modułów oraz RS485 na pierwszy moduł. Za pomocą taśmy MOD-QC obie wartości będą przekazane na kolejne moduły...
9.67 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.