Menu
Your Cart

Cyfrowe, przekaźnikowe i analogowe moduły Modbus TCP

Moduły wejść i wyjść Modbus TCP

W tej części naszego sklepu znajdziesz przemysłowe moduły wejść/wyjść I/O z protokołem komunikacyjnym Modbus TCP i interfejsem Ethernet, wykorzystywane do rozszerzenia istniejących systemów o dodatkowe zasoby wejść/wyjść cyfrowych lub analogowych. Moduły rozszerzeń są najczęściej stosowane w systemach sterowania, w których jednostkami centralnymi są sterowniki PLC lub komputery przemysłowe dlatego do komunikacji wykorzystywany jest interfejs Ethernet i protokół Modbus TCP.

Dowiedz się więcej o modułach I/O z protokołem Modbus TCP

Nasze moduły I/O to urządzenia, które komunikują się z najpopularniejszymi sterownikami PLC oraz urządzeniami obsługującymi protokół MODBUS MASTER. Oprócz tego posiadają (w zależności od modelu) wejścia cyfrowe lub analogowe i wygodne złącza do przewodów.

Dla Twojej wygody podzieliliśmy moduły wejść i wyjść na 3 podstawowe kategorie w zależności od typu wejść i wyjść, jakie obsługują oraz posiadania wejścia temperaturowego. Dzięki takiemu podziałowi Twoje zakupy będą łatwiejsze i szybciej znajdziesz moduł Modbus TCP, który Cię interesuje.

tET-P2A2 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-P2A2 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z 2-kanałowymi wejściami cyfrowymi i 2-kanałowymi wyjściami cyfrowymi (PNP, source). Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest..
562.21 zł
tET-P2C2 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-P2C2 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z 2 wejściami cyfrowymi i 2 wyjściami cyfrowymi (NPN, Sink).Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najczęściej dost..
562.21 zł
tET-P6 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-P6 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z sześciokanałowymi wejściami cyfrowymi (Wet Contact).Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we/wy Ethernet. Moduł można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najczęściej dostępnym środ..
562.21 zł
tET-P2R2 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-P2R2 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z 2-kanałowymi wejściami cyfrowymi (Dry contact) i 1-kanałowym przekaźnikiem typu A.Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest ..
571.74 zł
tET-PD2R1 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-PD2R1 CR
Mały przemysłowy moduł I/O Ethernet z 2-kanałowymi wejściami cyfrowymi (wet contact) i 1-kanałowym przekaźnikiem mocy Form A (RoHS).Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w p..
590.80 zł
tET-A4 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-A4 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z 4-kanałowymi wyjściami cyfrowymi (PNP, source).Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najczęściej dostępnym środk..
600.33 zł
tET-C4 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-C4 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z 4-kanałowymi wyjściami cyfrowymi (NPN, Sink).Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najczęściej dostępnym środkie..
600.33 zł
tPET-P2A2 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tPET-P2A2 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z PoE, 2 wejściami cyfrowymi i 2 wyjściami cyfrowymi (PNP, source). Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najczęśc..
609.86 zł
tPET-P2C2 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tPET-P2C2 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z PoE, 2 wejściami cyfrowymi i 2 wyjściami cyfrowymi (NPN, Sink).Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najczęściej..
609.86 zł
tPET-P6 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tPET-P6 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z PoE i sześciokanałowymi wejściami cyfrowymi (Wet Contact).Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we/wy Ethernet. Moduł można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najczęściej dostępny..
609.86 zł
tET-P2POR2 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tET-P2POR2 CR
Mały przemysłowy moduł ethernetowy z 2 wejściami cyfrowymi (Dry contact) i 2 przekaźniki PhotoMos typu A.Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia/wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecnie najcz..
614.62 zł
tPET-P2R2 CR tPET-P2R2 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: tPET-P2R2 CR
Mały przemysłowy moduł Ethernet z PoE, 2 wejściami cyfrowymi (wet contact) i 2 przekaźnikami zasilania form A.Zapewniając różne cyfrowe funkcje wejścia / wyjścia, seria tET / tPET jest opartym na protokole IP modułem monitorującym i sterującym we / wy Ethernet. Modułem można zdalnie sterować za pomocą sieci Ethernet 10/100 M przy użyciu protokołu Modbus TCP. Modbus stał się de facto standardowym protokołem komunikacyjnym w przemyśle i jest obecni..
614.62 zł
Wyświetlanie od 1 do 12 z 142 (12 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.