Menu
Your Cart

cyfrowe przekaźniki modułowe i analogowe PROFINET

Jak działają cyfrowe, przekaźnikowe i analogowe moduły PROFINET?

Ta kategoria zawiera cyfrowe, przekaźnikowe i analogowe moduły PROFINET. Moduły IO przeznaczone są do rozszerzania istniejących systemów o dodatkowe zasoby wejść oraz wyjść cyfrowych. PROFINET jest to protokół komunikacyjny służący do wymiany danych między sterownikami, a urządzeniami. Sterownikami mogą być sterowniki PLC, DCS lub PAC. Urządzeniami mogą być bloki we/wy, systemy wizyjne, czytniki RFID, napędy, przyrządy procesowe, serwery proxy, a także inne kontrolery. Standard komunikacyjny PROFINET wykorzystuje przemysłowy Ethernet (Ethernet/IP). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. Protokół PROFINET ma dobra wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełniać wszystkie wymagania przemysłu automatyki. PROFINET jest idealny do automatyzacji fabryki, automatyzacji procesów, aplikacji bezpieczeństwa i aplikacji sterowania ruchem itp.

Cyfrowe przekaźnikowe i analogowe moduły PROFINET

W ofercie przygotowaliśmy cyfrowe, przekaźnikowe i analogowe moduły PROFINET. Protokół PROFINET jest przeznaczony do pracy w trudnym środowisku aplikacji przemysłowych, wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z modułami PROFINET I/O w czasie rzeczywistym. Posiadają możliwość montażu na szynę DIN, zasilanie wynoszące 10-30 VDC oraz temperaturę pracy -25°C do 75°C. Izolacja wejścia i wyjścia chroni przed szkodliwymi zakłóceniami i środowiskiem.

Wybierz moduły PROFINET, które Cię interesują i zapoznaj się z dostępnymi ofertami:

PFN-2024 CR PFN-2024 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PFN-2024 CR
Przemysłowy moduł I/O PROFINET z 4 izolowanymi analogowymi wyjściami.PROFINET to otwarty standard Ethernetu przemysłowego opracowany przez organizację PROFIBUS (PI). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. PROFINET ma dobrą wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania przemysłu automatyki. PROFINET jest..
1,615.39 zł
PFN-2060 CR PFN-2060 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PFN-2060 CR
Przemysłowy moduł I/O PROFINET z 6 izolowanymi wejściami cyfrowymi i 6 wyjściami przekaźnikowymi.PROFINET to otwarty standard Ethernetu przemysłowego opracowany przez organizację PROFIBUS (PI). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. PROFINET ma dobrą wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania przemys..
1,615.39 zł
PFN-2042 CR PFN-2042 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PFN-2042 CR
Przemysłowy moduł I/O PROFINET z 16 izolowanymi cyfrowymi wyjściami.PROFINET to otwarty standard Ethernetu przemysłowego opracowany przez organizację PROFIBUS (PI). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. PROFINET ma dobrą wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania przemysłu automatyki. PROFINET jest ..
1,668.59 zł
PFN-2051 CR PFN-2051 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PFN-2051 CR
Przemysłowy moduł I/O PROFINET z 16 izolowanymi wejściami cyfrowymi.PROFINET to otwarty standard Ethernetu przemysłowego opracowany przez organizację PROFIBUS (PI). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. PROFINET ma dobrą wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania przemysłu automatyki. PROFINET jest ..
1,668.59 zł
PFN-2053 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PFN-2053 CR
Przemysłowy moduł I/O PROFINET z 16 nieizolowanymi wejściami cyfrowymi Dry Contact.PROFINET to otwarty standard Ethernetu przemysłowego opracowany przez organizację PROFIBUS (PI). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. PROFINET ma dobrą wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania przemysłu automatyki...
1,668.59 zł
PFN-2055 CR PFN-2055 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PFN-2055 CR
Przemysłowy moduł I/O PROFINET z 8 izolowanymi wejściami cyfrowymi i 8 wyjściami cyfrowymi.PROFINET to otwarty standard Ethernetu przemysłowego opracowany przez organizację PROFIBUS (PI). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. PROFINET ma dobrą wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania przemysłu aut..
1,668.59 zł
PFN-2019/S CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: PFN-2019/S CR
Przemysłowy moduł I/O PROFINET z 10 uniwersalnymi analogowymi wyjściami i płytą podrzędną DB-1820.PROFINET to otwarty standard Ethernetu przemysłowego opracowany przez organizację PROFIBUS (PI). Opierając się na wszechstronności sieci Ethernet, PROFINET ułatwia integrację pionową poziomu w terenie z poziomem Enterprise. PROFINET ma dobrą wydajność w czasie rzeczywistym i stabilność komunikacji, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania przemy..
2,708.44 zł
Wyświetlanie od 1 do 7 z 7 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.