Menu
Your Cart

Przemysłowe cyfrowe i analogowe moduły USB

Jak działają cyfrowe, przekaźnikowe i analogowe moduły USB?

Ta kategoria zawiera cyfrowe, przekaźnikowe i analogowe moduły USB. Moduły IO przeznaczone są do rozszerzania istniejących systemów o dodatkowe zasoby wejść oraz wyjść cyfrowych. Magistrala USB jest idealnym rozwiązaniem do dodania wbudowanych, przenośnych, łatwych do zainstalowania cyfrowych wejść/wyjść i liczników do dowolnego komputera z portem USB. Magistrala USB wykorzystywana jest do podłączenia elektrycznych standardów przemysłowych z komputerami PC, które nie są w nie standardowo wyposażone. Moduły USB znajdują szerokie zastosowanie np. sterowanie bez wentylatora lub pomiar, automatyczne testowanie za pomocą BOX-PC. USB I/O zapewnia funkcjonalność pozyskiwania danych na poziomie 10kS/s. Użytkownik może zastosować to do wymaganej aplikacji w czasie rzeczywistym np. pomiar hałasu.

Cyfrowe przekaźnikowe i analogowe moduły USB

W ofercie przygotowaliśmy cyfrowe, przekaźnikowe i analogowe moduły USB. Protokół USB jest przeznaczony do pracy w trudnym środowisku aplikacji przemysłowych, zapewnia to szeroki zakres temperatury roboczej czy zabezpieczenie ESD 4kV. Posiada ochronę przeciwprzepięciową 240 Vrms dla napięcia wejściowego oraz izolację wewnątrz-modułową 3000 VDC. Izolacja wejścia i wyjścia chroni przed szkodliwymi zakłóceniami i środowiskiem.

Wybierz moduły USB, które Cię interesują i zapoznaj się z dostępnymi ofertami:

USB-2026 CR USB-2026 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: USB-2026 CR
Przemysłowy moduł I/O USB z 5 wejściami analogowymi, 2 wyjściami analogowymi, 2 wejściami i 2 wyjściami cyfrowymi. USB-2026 to wielofunkcyjny moduł zawierający 5 analogowych kanałów wejściowych, 2 analogowe kanały wyjściowe, 2 cyfrowe kanały wejściowe, 2 cyfrowe kanały wyjściowe i jest kompatybilne ..
1,192.88 zł
USB-2019/S CR USB-2019/S CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: USB-2019/S CR
Przemysłowy moduł I/O USB z 8 uniwersalnymi wejściami analogowymi z ochroną wysokiego napięcia i CN-1824. USB-2019 dostarczony przez ICP DAS to nowe rozwiązanie do akwizycji danych. Zapewnia łatwą obsługę typu plug-and-play USB i zapewnia dokładny pomiar dla wszystkich rodzajów aplikacji automatyki...
1,240.98 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.