Menu
Your Cart

Zegary programowalne

Jak działają przemysłowe zegary programowalne?

Ta kategoria zawiera zegary programowalne. Zegary programowalne są bardzo wszechstronne i można je konfigurować zgodnie z indywidualnymi ustawieniami. Zegary programowalne służą do sterowania różnymi urządzeniami w realnym czasie z dowolnym programem. Programowalny zegar sekwencyjno-kombinacyjny jest mikroprocesorowym urządzeniem przeznaczonym do przełączania we wcześniej ustawionych przez użytkownika okresach czasu.

Przemysłowe zegary programowalne

W naszej ofercie można znaleźć przemysłowe zegary programowalne do przełączania we wcześniej ustawionych przez użytkownika okresach czasu 15 odbiorników po kolei lub w określonych kombinacjach. Zegary programowane zapewniają sterowanie mikroprocesorowe oraz łatwe przełączanie między sekwencyjnym i kombinacyjnym zegarem. Mogą być montowane na szynie DIN, podłączane do komputera, kopiowane ustawienia, przywrócone ustawienia domyślne w krótkim czasie i wiele innych.

Wybierz zegary programowalne, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

TK-415
2-3 tygodnie
Producent: NOVATEK-ELECTRO Model: TK-415
ТK-415, programowalny zegar sekwencyjno-kombinacyjny jest mikroprocesorowym urządzeniem przeznaczonym do przełączania we wcześniej ustawionych przez użytkownika okresach czasu 15 odbiorników po kolei (tryb sekwencyjny) lub w określonych kombinacjach (tryb kombinacyjny). Podstawowe funkcje:sterowanie mikroprocesorowe;łatwe przełączanie między sekwencyjnym i kombinacyjnym zegarem;7-segmentowy wyświetlacz LED;kaskadowe włączenie kilku urządzeń dla r..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.