Menu
Your Cart

Konwertery BACnet MSTP na BACnet Ethernet IP

Przemysłowe konwertery BACnet MSTP na BACnet IP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu BACnet MSTP na BACnet IP. BACnet to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce budynkowej między innymi do komunikacji z systemami detekcji i sygnalizacji pożaru, sterowania oświetleniem, instalacjami HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), systemami zasilania i telewizją przemysłową (CCTV). Konwertery pozwalają na integrację urządzeń BACnet MSTP (interfejs RS-485) z BACnet IP po Ethernecie (np. z nadrzędnym systemem BMS).

Poznaj lepiej nasze konwertery BACnet MSTP na BACnet IP

Każdy konwerter BACnet MSTP na BACnet IP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze routery BACnet to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu Ethernet oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter BACnet MSTP na BACnet Ethernet IP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

schemat-BACnet-MSTP-na-IP
INBACRTR0320000
Nowość 5-7 dni
Producent: Intesis Model: INBACRTR0320000
Przemysłowa brama BACnet MS/TP na router BACnet IP Zintegruj BACnet MS/TP z urządzeniami BACnet IP za pomocą naszego routera BACnet. Jest to kompaktowe, wielosieciowe urządzenie BACnet, które zapewnia płynne routing pomiędzy sieciami BACnet/IP i BACnet MS/TP. Celem tej integracji jest udostępnienie urządzeń BACnet, ich obiektów i zasobów niezależnie od sieci BACnet, do której są podłączone. Cechy: Certyfikat UL Certyfikat BTL Obsługa do 32 u..
1,804.75 zł
HD67686-A1 HD67686-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67686-A1
Router BACnet, konwerter BACnet IP (Ethernet) na BACnet MSTP (RS485), typ obudowy A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67686 umożliwia połączenie sieci BACnet MSTP z siecią BACnet IP. Obsługuje zarówno BACnet/IP, jak i BACnet/Ethernet po stronie Ethernetu i BACnet MSTP po stronie RS485. Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67686.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67686 na twoim komputerze możesz:Określić parametr..
1,873.04 zł
HD67686-B2 HD67686-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67686-B2
Przemysłowy konwerter BACnet IP (Ethernet) na BACnet MS/TP (RS485), typ obudowy B, montaż na szynę DIN. HD67686 umożliwia połączenie sieci BACnet MSTP z siecią BACnet IP. Obsługuje zarówno BACnet/IP, jak i BACnet/Ethernet po stronie Ethernetu i BACnet MSTP po stronie RS485. Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67686.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67686 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii IP..
1,873.04 zł
BASRT-B
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: BASRT-B
Przemysłowy router wielo-sieciowy BACnet z 1 portem Ethernet i 1 portem MS/TP. Model BASRT-B od Contemporary Controls.Router BACnet, taki jak model BASRT-B, służy do integracji i komunikacji między różnymi sieciami i urządzeniami w systemach automatyki budynkowej. Konkretnie, jego zadania obejmują:Routowanie Ruchu Sieciowego: Umożliwia komunikację między różnymi sieciami BACnet, takimi jak BACnet/IP, BACnet MS/TP i BACnet Ethernet, co pozwala na ..
2,024.25 zł
BASRTP-B
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: BASRTP-B
Przenośny przemysłowy router wielo-sieciowy z 1 portem Ethernet i 1 portem MS/TP. Przenośny BASrouter jest kompaktowym wielo-sieciowym routerem BACnet, który zapewnia wszechstronne niezależne trasowanie między sieciami BACnet/IP, BACnet Ethernet (ISO 8802-3) i BACnet MS/TP. Jest to doskonałe urządzenie do uruchamiania i / lub rozwiązywania problemów dzięki funkcjom diagnostycznym BACnet. Strona "Status" BACnet MS/TP z graficzną tabelą aktualnego ..
2,390.07 zł
BASRTLX-B
5-10 dni
Producent: Contemporary Controls Model: BASRTLX-B
Przemysłowy router wysokowydajny BACnet z 1 portem Ethernet i 1 portem MS/TP. BASrouterLX to wysokowydajny przemysłowy router BACnet zapewniający samodzielne przekierowywanie pomiędzy sieciami BACnet, takimi jak BACnet/IP, BACnet Ethernet i BACnet MS/TP. Poza szybkim procesorem ma zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie niewolników MS/TP, przechwytywanie i przechowywanie ramek MS/TP do użytku z Wireshark®. Można wprowadzić do 50 w..
3,116.85 zł
Wyświetlanie od 1 do 6 z 6 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.