komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

na BACnet IP

Przemysłowe konwertery BACnet MSTP na BACnet IP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu BACnet MSTP na BACnet IP (routery BACnet). BACnet MSTP to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce budynkowej między innymi do komunikacji z systemami sterowania, klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, BMS i wielu innych. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń BACnet MSTP (interfejs RS-485) z BACnet IP (np. z nadrzędnym systemem BMS).

Poznaj lepiej nasze konwertery BACnet MSTP na BACnet IP

Każdy konwerter BACnet MSTP na BACnet IP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze routery BACnet to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter BACnet MSTP na BACnet Ethernet IP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

schemat-BACnet-MSTP-na-IP

Produkty porównywane (0)


HD67686-A1

HD67686-A1

Przemysłowy konwerter BACnet IP (Ethernet) na BACnet MS/TP (RS485), typ obudowy A (wąska), montaż na szyn..


Cena: 1.477,49 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)