Promocja-10% kod rabatowy

Zarejestruj konto firmowe w sklepie consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Zapytania ofertowe B2B oraz zamówienia email prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Kontakt telefoniczny z działem handlowym pod numerem: +48 58 380 36 44

na BACnet MSTP

Jak działają przemysłowe konwertery EnOcean na BACnet MSTP?

EnOcean służy głównie do zastosowań pozyskiwania energii słonecznej, dlatego często znajduję rozwiązanie w inteligentnych domach i szerzej rozumianej automatyce budynkowej oraz przemyśle czy transporcie. Technologia EnOcean opiera się na efektywnym energetycznie wykorzystaniu przyłożonego niewielkiego ruchu mechanicznego i innych potencjałów z otoczenia, takich jak oświetlenie wewnętrzne i różnice temperatur, przy wykorzystaniu zasad pozyskiwania energii. BACnet MSTP to otwarty protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce budynkowej, który pozwala na połączenie systemów sterowania i monitorowania różnych producentów w ujednolicony system, który może się składać nawet z 4 mln urządzeń. Przemysłowe konwertery EnOcean na BACnet MSTP umożliwiają połączenie sieci EnOcean z BACnet Master w celu wymiany informacji pomiędzy BACnet Master (np. system nadzorczy, PLC, itp.) a siecią EnOcean. Dzięki obsłudze BACnet IP możliwa staje się integracja urządzeń i systemów przeznaczonych do automatyki budynkowej.

Przemysłowe konwertery EnOcean na BACnet MSTP

Każdy konwerter EnOcean na BACnet MSTP dostępny w naszej ofercie zapewnia łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość montażu w puszkach zewnętrznych oraz szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery EnOcean na BACnet MSTP są urządzeniami przystosowanymi do pracy w różnych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia, konwertery są bardzo łatwe w konfiguracji.

Wybierz konwerter EnOcean na BACnet MSTP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:


Produkty porównywane (0)


HD67C56-MSTP-B2

HD67C56-MSTP-B2

Przemysłowy konwerter EnOcean na BACnet MSTP slave, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67C56 jest kon..


Cena: 1.852,65 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Mamy 8 lat doświadczenia w kompletowaniu systemów przemysłowych. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy urządzenia idealnie dopasowane do Twoich założeń projektowych!

Zadzwoń pod numer +48 58 380-36-44 lub wyślij wiadomość na sklep@consteel-electronics.com