IES6220-8T8P4GS-2P48-120W - Zarządzalny przemysłowy Switch PoE Ethernet
IES6220-8T8P4GS-2P48-120W to Zarządzalny przemysłowy Switch PoE Ethernet, montaż ścienny, zasilanie 48VDC, certyfikaty CE/FCC/ROHS.
6 lat gwarancji
5-10 dni
- Dostępność: 5-10 dni
- Producent: 3onedata
- Model: IES6220-8T8P4GS-2P48-120W
Sprawdzony wybór do instalacji przemysłowych.
Zapytaj o kompatybilność oraz dobór modelu.
Dodatkowe rabaty dla zalogowanych klientów.
Pełny pakiet projektowy: Instrukcja, deklaracja CE, CAD, PDF, certyfikaty i raporty testowe
- Instrukcja obsługi urządzenia (user manual)
- Deklaracja zgodności CE (EU Declaration of Conformity)
- Rysunki mechaniczne – CAD (STEP/DWG) lub PDF wysokiej jakości
- Dodatkowe certyfikaty i Raporty Testowe (jeśli dostępne dla modelu)
Zarządzalny przemysłowy Switch PoE Ethernet z 8 portami miedzianymi 10/100M, 8 portami miedzianymi 10/100M PoE i 4 Gniazdami Gigabit SFP oraz podwójnym zasilaniem 48VDC i zasilaniem PoE 120W
Zasilanie prądem zmiennym
Zasilanie prądem zmiennym
Zasilanie prądem stałym
Zasilanie prądem stałym
Cechy:
- Obsługa 4 gigabitowych gniazd SFP i 16 miedzianych portów 10/100M (opcjonalnie PoE)
- Maksymalna moc pojedynczego portu PoE to 30W
- Obsługa opcjonalnego zasilacza AC/DC, redundancja podwójnego zasilania DC
- Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40~75°C
Specyfikacja:
Standard & Protokół:
- IEEE 802.3 for 10Base-T
- IEEE 802.3u for 100Base-TX
- IEEE 802.3z for 1000Base-X
- IEEE 802.3x for Flow Control
- IEEE 802.1D for Spanning Tree Protocol
- IEEE 802.1w for Rapid Spanning Tree Protocol
- EEE 802.1Q for VLAN
- IEEE 802.1p for CoS
- IEEE 802.3ad for LACP
- IEEE802.1AB for LLDP
- IEEE 802.3af for PoE
- IEEE 802.3at for PoE+
Zarządzanie:
Ochrona:
Funkcje:
- 802.1Q Vlan, statyczna agregacja portów, zarządzanie przepustowością, kontrola przepływu
Unicast / Multicast:
- Statyczny multicast, IGMP-Snooping
Protokół redundancji:
- SW-Ring, STP/RSTP
Zarządzanie czasem:
- NTP/SNTP
PoE:
- Maksymalna moc pojedynczego portu PoE: 30W
- Pin zasilający PoE: V+, V- odpowiadają pinom 1, 2, 3, 6
Interfejs:
- Port miedziany 10/100M PoE: 10/100Base-T(X) RJ45, automatyczna kontrola przepływu, tryb full/half duplex, autotuning MDI/MDI-X, port POE, moc wyjściowa 15W lub 30W
- Gigabitowy port SFP: 1000Base-SFP
- Port konsoli: port zarządzania linią poleceń CLI (RS-232), RJ45
- Port alarmowy: 6-pinowe bloki zacisków o skoku 5.08mm, w tym 2-pinowe bloki zacisków alarmowych, obsługują 1 przekaźnikowe wyjście alarmowe, obciążalność prądowa wynosi 1A@30VDC lub 0.3A@125VAC
Wskaźnik LED:
Właściwości:
- Tryb transmisji: przechowywanie i przesyłanie
- MAC adres: 8K
- Rozmiar bufora pakietów: 3Mbit
- Przepustowość płyty montażowej: 12.8G
- Opóźnienie czasowe wyłącznika: <10μs
Zasilanie:
- Opcjonalnie 24VDC, 48VDC lub 220VAC, 6 pinów o skoku 5,08mm, w tym 4 pinowe zaciski zasilające
- Redundancja podwójnego zasilania DC, połączenie przeciwzwrotne
Środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40~75°C
- Temperatura przechowywania: -40~85°C
- Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Charakterystyka fizyczna:
- Obudowa: stopień ochrony IP40, metal
- Montaż: na szynie DIN lub na ścianie
- Wymiary (szer. x wys. x gł.): 70mm×160mm×130mm
- Waga: <1.6kg
Standardy przemysłowe:
IEC 61000-4-2 (ESD), Level 3:
- Wylot powietrza: ±8kV
- Wyładowanie kontaktowe: ±6kV
IEC 61000-4-4 (EFT), Level 3:
- Zasilanie: ±2kV
- Ethernet port: ±1kV
- Przekaźnik: ±2kV
IEC 61000-4-5 (Surge), Level 3:
- Zasilanie: tryb wspólny ±2kV, tryb różnicowy ±1kV
- Ethernet port: tryb wspólny ±2kV, tryb różnicowy ±1kV
- Przekaźnik: tryb wspólny ±2kV, tryb różnicowy ±1kV
- Wstrząs: IEC 60068-2-27
- Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
- Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lat
| Główne parametry techniczne | |
| Ethernet | 8x 10/100BaseT(X), 8x 10/100BaseT(X) PoE |
| I/O | 1x wyjście przekaźnikowe |
| Rodzaj światłowodu | Jednomodowy, Wielomodowy |
| Porty Światłowodowe | 4x 10/100/1000Base (SFP) |
| Cechy przemysłowe | |
| Obudowa | Metalowa |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Temperatura pracy | -40°C do 75°C |
| Napięcie wejściowe | 48VDC |