GW1102-2DI(3IN1) - Przemysłowa brama Modbus RTU/ASCII na Modbus TCP
GW1102-2DI(3IN1)-DB-P(12-48VDC) to Przemysłowa brama Modbus RTU/ASCII na Modbus TCP, temp. -40…75°C, montaż ścienny, zasilanie 12–48VDC.
-DB-P(12-48VDC)-550x550w.png)
6 lat gwarancji
5-10 dni
- Dostępność: 5-10 dni
- Producent: 3onedata
- Model: GW1102-2DI(3IN1)-DB-P(12-48VDC)
Sprawdzony wybór do instalacji przemysłowych.
Zapytaj o kompatybilność oraz dobór modelu.
Dodatkowe rabaty dla zalogowanych klientów.
Pełny pakiet projektowy: Instrukcja, deklaracja CE, CAD, PDF, certyfikaty i raporty testowe
- Instrukcja obsługi urządzenia (user manual)
- Deklaracja zgodności CE (EU Declaration of Conformity)
- Rysunki mechaniczne – CAD (STEP/DWG) lub PDF wysokiej jakości
- Dodatkowe certyfikaty i Raporty Testowe (jeśli dostępne dla modelu)
-DB-P(12-48VDC)_obrazek.jpg)
Cechy:
- Obsługuje 2 porty szeregowe 3IN1 DB9 i 1 interfejs Ethernet 10/100Base-T(X)
- Obsługa konwersji między protokołem Modbus RTU/ASCII i Modbus TCP
- Obsługa RTU Master, RTU Slave, ASCII Master, ASCII Slave i innych trybów pracy
- Obsługa wejścia zasilania 12 ~ 48VDC
- Obsługa szerokiego zakresu temperatur pracy -40~75°C
Specyfikacja:
Ethernet
- Standardy: 10Base-T, 100Base-TX
- Protokoły: Modbus TCP, TCP, IP, UDP, ARP, HTTP, TELNET, SNMP, ICMP, DHCP, DNS
- Szybkość: Automatyczna kontrola przepływu 10/100M, MDI/MDI-X Autotunning
- Ilość interfejsu: 1
- Forma interfejsu: RJ45
- Tryb dupleksu: Autoadaptacja w trybie pełnego/półdupleksu
Port szeregowy
- Standardy: EIA RS-232C, RS-485, RS-422
- Protokoły: Modbus RTU/ASCII
- Ilość portów szeregowych: 2 3w1 porty szeregowe
- Sygnał RS-232: DSR, RTS, GND, TXD, RXD,CTS, DTR
- Sygnał RS-485: D+, D-, GND
- Sygnał RS-422: T+, T-, GND, R+, R-
- Szybkość transmisji: 110-115200bps
- Bit danych: 7bit, 8bit
- Bit parzystości: None, Even, Odd, Space, Mark
- Bity stopu: 1bit, 2bit
- Forma interfejsu: DB9
- Kontrola przepływu:: RTS/CTS, DTR/DSR, XON/XOFF
- Pull high/low resistor dla RS-485: 4.7kΩ
- Wytrzymałość izolacji elektromagnetycznej: 3KVDC/2KVrms
- Tryb pracy: RTU Master, RTU Slave, ASCII Master and ASCII Slave
Metoda konfiguracji
Bezpieczeństwo
Wskaźnik
- Wskaźnik zasilania, wskaźnik pracy, wskaźnik portu Ethernet, wskaźnik portu szeregowego
Zasilanie
- 12~48VDC, 3-stykowe listwy zaciskowe o rozstawie 5,08 mm
- Brak polaryzacji zasilania
Pobór energii
- Bez obciążenia: 0.9W@12VDC
- Pełne obciążenie: 1.1W@12VDC
Środowisko pracy
- Temperatura pracy: -40°C ~ 75°C
- Temperatura przechowywania: -40°C ~ 85°C
- Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Cechy fizyczne
- Obudowa: ochrona IP40, metal
- Montaż: montaż na ścianie
- Wymiary (W x H x D): 97mm×110mm×25mm
- Waga: 297g
Standardy przemysłowe:
IEC 61000-4-2 (ESD, wyładowania elektrostatyczne), Level 4
- Wylot powietrza: ±15kV
- Wyładowanie kontaktowe: ±8kV
IEC 61000-4-4 (EFT, szybkie przejście elektryczne), Level 3
- Zasilanie: ±2kV
- Sygnał: ±1kV
IEC 61000-4-5 (Przepięcie), Level 3
- Zasilanie: tryb wspólny±2kV, tryb różnicowy±1kV
- Sygnał: tryb wspólny±1kV, tryb różnicowy±1kV
- Wstrząs: IEC 60068-2-27
- Swobodny spadek: IEC 60068-2-32
- Wibracje: IEC 60068-2-6
Certyfikat: CE, FCC, RoHS
Gwarancja: 5 lata
| Główne parametry techniczne | |
| Ethernet | 1x 10/100BaseT(X) |
| Port szeregowy | 2x RS-232/485/422 |
| Cechy przemysłowe | |
| Obudowa | Metalowa |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Temperatura pracy | -40°C do 75°C |
| Napięcie wejściowe | 12~48VDC |