Menu
Your Cart

Czujniki zbiegania taśmy

Czujnik zbiegania taśm do zastosowań w przemyśle

Czujniki zbiegania taśm, są uzupełnieniem wszystkich wyłączników linkowych do zastosowania zatrzymania awaryjnego wzdłuż przenośników. Czujniki te mają zastosowanie przy kontrolowaniu i sygnalizowaniu błędów przy krzywym zbiegu pasa taśmy podajników. Czujniki zbiegania taśmy dostępne są w dwóch różnych obudowach wykonanych ze stali nierdzewnej lub metalu. Rolki zastosowane w tego typu czujnikach wykonane są z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej jest to zależne od wybranej wersji czujnika i miejsca jego przeznaczenia.

Czujniki zbiegania taśm wytrzymałe i skuteczne w pracy w trudnych warunkach

Dzięki zastosowaniu przemysłowych norm i wysokiej klasy materiałów czujniki zbiegania taśmy są bardzo wytrzymałe i mogą pracować w zmiennych warunkach środowiskowych. Zachowując wszystkie standardy przemysłowe potwierdzone odpowiednimi certyfikatami mogą być stosowane w środowiskach przemysłowych i realnie wpływać na bezpieczeństwo pracy.

HLM-CBA-P
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HLM-CBA-P
Przemysłowy czujnik zbiegania taś model HLM-CBA-PCzujnik zbiegania taśmy w wersji Mini IDEM uzupełniony o szeroka gamę wyłączników linkowych jest stosowany do zatrzymania awaryjnego wzdłuż przenośników. Model tego rodzaju urządzenia montuje się wzdłuż taśmy przenośnika, aby sygnalizował krzywo bieżność pasa przenośnika. Seria tych czujników dzieli się na odlewy wykonane z metalu oraz wykonane ze stali nierdzewnej. Rolki mogą być z tworzywa sztu..
0.00 zł
HLM-CBA-S
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HLM-CBA-S
Przemysłowy czujnik zbiegania taśm model HLM-CBA-PCzujnik zbiegania taśmy w wersji Mini IDEM uzupełniony o szeroka game wyłączników linkowych jest stosowany do zatrzymania awaryjnego wzdłuż przenośników. Model tego rodzaju urządzenia montuje się wzdłuż taśmy przenośnika, aby sygnalizował krzywo bieżność pasa przenośnika. Seria tych czujników dzieli się na odlewy wykonane z metalu oraz wykonane ze stali nierdzewnej. Rolki mogą być z tworzywa szt..
0.00 zł
HLM-SS-CBA-P
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HLM-SS-CBA-P
Przemysłowy czujnik zbiegania taśm model HLM-SS-CBA-PCzujnik zbiegania taśmy w wersji Mini IDEM uzupełniony o szeroka gamę wyłączników linkowych jest stosowany do zatrzymania awaryjnego wzdłuż przenośników. Model tego rodzaju urządzenia montuje się wzdłuż taśmy przenośnika, aby sygnalizował krzywo bieżność pasa przenośnika. Seria tych czujników dzieli się na odlewy wykonane z metalu oraz wykonane ze stali nierdzewnej. Rolki mogą być z tworzywa ..
0.00 zł
HLM-SS-CBA-S
5-10 dni
Producent: IDEM Safety Model: HLM-SS-CBA-S
Przemysłowy czujnik zbiegania taśm model HLM-SS-CBA-SCzujnik zbiegania taśmy w wersji Mini IDEM uzupełniony o szeroka gamę wyłączników linkowych jest stosowany do zatrzymania awaryjnego wzdłuż przenośników. Model tego rodzaju urządzenia montuje się wzdłuż taśmy przenośnika, aby sygnalizował krzywo bieżność pasa przenośnika. Seria tych czujników dzieli się na odlewy wykonane z metalu oraz wykonane ze stali nierdzewnej. Rolki mogą być z tworzywa ..
0.00 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.